• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Filmi i fundit qe keni pare, apo do shikoni.

Status
Temë e mbyllur.

Rex

Gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
15,167
Pikët
113
E ke pare Lucy?
The Hateful 8 ?
Django eshte Super 🤜🏼🤛🏼
Te dytin po, te parin jo.

Tani e kerkova ne google dhe qenka film i Luc Besson. Cudi se te ketij regjisori i kam pare shumicen e filmave. Kete nuk ma paskan zene syte.
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
42,677
Pikët
113
Vendndodhja
?
Django Unchained
Eshte film i Tarantinos dhe nuk e di a ben per shijen tende. Kete regjisor ose e preferon shume, ose e aspak. Eshte pak i cuditshem.

The Revenant me DiCaprion eshte i mire poashtu.

I ke pa keta dy?
K’te te parin no .. The Revenant , yes .
I think we got similar taste .. so im going 2go 4it .. thnx , Rex . 🙂
 
  • Like
Reactions: Rex

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,803
Pikët
113
Follova "Stalker" te Tarkovski-t, po e lashe pergjys...neser
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
42,677
Pikët
113
Vendndodhja
?
Thank u again @Rex .. I enjoyed .🙂
 
  • Like
Reactions: Rex

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
28,792
Pikët
113
Po pres me padurim qe per Krishtlindje, si cdo vit televisori te transmetoje Trading Places me Eddie Murphy & Dan Aykroyd :)Hahaha edhe mua me pelqen shume ky film.
Dje pashe per te disaten here “Coming to America” prape me Eddie Murphyn, qe ishte princ i Zamundes dhe erdhi me gjet nuse ne NY. 🤣
 

engel

V.I.P
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
4,329
Pikët
113
Mbrem pash Filmin ''Soul''


Sot c'fare filmi do me sygjeroni ?
 
  • Like
Reactions: Rex

Si Bora

V.I.P
Anëtar
Sep 27, 2014
Postime
26,249
Pikët
113
Sapo pashe nje film ne netflix.
Ne emrin e vajzes time.

Nje histori reale i nje babai francez Andre Bamberski i cili akuzoi me te drejte burrin e ish gruas se tij, nje doktor gjerman, i cili perdhunonte vajza te reja pasi u injektonte nje produkt ne vena.. gruaja e tij nje femer e qerruar nuk besonte se ish burri i saj mund ti kishte ber keq vajzes se saj Kalinka.

Ky baba fisnik, nuk hoqi dore nga lufta kunder drejtesise ne rradhe te pare duke e sekuestruar dhe dhunuar doktorin gjerman ne menyre qe ta fuste ne territorin francez sepse sic dihet gjermania nuk ekstradon shtetasit e saj.
E nxorri perpara gjykates franceze dhe u denua me 15 vjet burg. Kurse babai fisnik coi ne vend pas 30 vite lufte me te dyja shtetet drejtesine e se bijes.

Nje baba i jashtezakonshem. E adhuroj kete njeri.
Babai eshte ky ne krah te majte me floke te bardha dhe doktori leshit , pedofili, ne krah te djathte. 3267370E-AEBD-4070-931E-7C3F6F9F71DE.jpeg
 
Last edited:

Hawk

V.I.P
Anëtar
Nov 24, 2014
Postime
9,540
Pikët
113
Syte jane pasqyre e shpirtit, aj ne te djathte syte e pisit i paska.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top