• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Fjalë të urta - thënie të miat

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
16,636
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
KUNDËRSHTIM ME VETVETEN

Kam pas thënë dikur:"Ishalla kurrë nuk zbardhet e vërteta deri në fund".
Gabim!
Duhet të ndahet shapi nga sheqeri!
 
Top