• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Gruaja dhe krimi ne familje!

Persona

:)
Anëtar
Jan 31, 2012
Postime
13,721
Pikët
113
Flm per ket konsiderat dhe per ket vleresim, ma paske mbajt hatrin shum kur te kam pas pershkru ne foton qe ke pas sjell :p
Cilen foto? Kam sjelle disa foto ketu dhe nuk e di per cfare e ke fjalen dhe c'lidhje ka. :) doktor profesor i nderuar ?
 

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
23,296
Pikët
113
Cilen foto? Kam sjelle disa foto ketu dhe nuk e di per cfare e ke fjalen dhe c'lidhje ka. :) doktor profesor i nderuar ?
Po kur te pata pershkru moti kohe qe ne pamje me dukesh si nje nga fshati dhe e pafajshme lool, e pate marr me qeshje, po thash mos e paske marr serioz e po don me sulmu nje doktor te nderuar dhe shume te respektuar me renome boterore.
 

Persona

:)
Anëtar
Jan 31, 2012
Postime
13,721
Pikët
113
Po kur te pata pershkru moti kohe qe ne pamje me dukesh si nje nga fshati dhe e pafajshme lool, e pate marr me qeshje, po thash mos e paske marr serioz e po don me sulmu nje doktor te nderuar dhe shume te respektuar me renome boterore.
Uuu tani u kujtova :) Jo o koleg i nderuar, pa merak se nuk ofendohem une per keto.
T'u shtofshin pacientet. ?
 

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
23,296
Pikët
113
Uuu tani u kujtova :) Jo o koleg i nderuar, pa merak se nuk ofendohem une per keto.
T'u shtofshin pacientet. ?
Ti do e kesh pa para tek une, kur ta doj qejfi je e mireseardhur, si live si me skype, seancat do i kesh free. Kolegu per kolegen :)
 

peshkaqeni33

nje ze midis jush
Anëtar
Jan 29, 2011
Postime
8,229
Pikët
113
Vendndodhja
Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Dhuna ne familje debat i gjere.
Ka faj individi, shoqeria, kultura, ekonomia...
Eshte si puna e uraganit qe ndikojne nje sere faktoresh qe te lindi, por kur lind, nuk ka burre nene dhe Ed Rame ta ndaloj.
 
Top