• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Hi njerez!

Hello Kitty

❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
Anëtar
Feb 8, 2011
Postime
11,459
Pikët
113
Allah Allah, se c’lidhje kane trecereku i postimeve ketu me Alexandren, nje Zot e di. ?

Alexandra, mire se na gjete. Thjesht FYI nga zyra e Gjendjes Civile, 99% te femrave ketu i ke beqare kurse 99% te meshkujve i ke te martuar e me femije. Ne krye eshte Z. Ragnar qe disa femije i ka te deklaruar por shumicen as ai vete nuk i njeh. Ja iku dhe kjo pune. ?
Ja, foli dhe Judge Judy! -qesh-
 

Kasëmi

VI I MCMLXXIII
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
4,433
Pikët
113
She iz maj benevreket e mia
kulloj qumeshtin qe ma ben dhia...
 

Lorè

My heart is now your home.
Staff member
Anëtar
Jun 13, 2020
Postime
401
Pikët
93
Mirë se na erdhe.
 
Top