• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ilahi te bukura!

Str4nger

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Anëtar
Aug 23, 2019
Postime
917
Pikët
93
Vendndodhja
WorLd 0f dReAms
E degjova rastesisht ne youtube, muzik qe percjell pozitivitet dhe teper qetesuese.

Nje korigjim, ezani nuk quhet muzike, sepse s'ka t'beje me asnje instrument muzikor. Eshte thirrje qe u behet besimtareve musliman per namaz (falje).
 
Top