• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Irenej bekon mbreterit Serb ne Shkoder. Gejxh ne Tirane me ftese te Janullatosit.

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
9,857
Pikët
113
Vendndodhja
IRNEJ LA AMANET KOSOVËN?
HARROJE HIRËSI, SE ATY KU JENI NUK KA SHPRESA... KA ZJARR, AKULL E VAJTIME. KOSOVA IKU NJË HERË E PËGJITHMONË, PO TI PAÇ KËMBËN E MBARË, E MARRSH TË TJERË PAS VETES.

"O , ju që hyni lini çdo shpresë" - "Ferri", Komedia Hyjnore, Dante Aligeri.

1605983168857.png
 
Top