• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Juventus - FC

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
53,524
Pikët
113

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
53,524
Pikët
113
GRANDE....


Kam luajtur....20 VJET....futboll.
Ronaldo?
Vjen i PARI dhe iken i fundit ne.............STERVITJE.

THEMELTARE...

FORZA JUVENTUS.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
53,524
Pikët
113
Romaket e qezarit jane...........PISANJOSE.

Ehhhhhhhhhhhhhhhhhh
 

ricky_ch

*************
Anëtar
Feb 16, 2015
Postime
736
Pikët
63
Duket se loja është anuluar, ka gjasa që të vendoset 3:0 në tavolinë për Juven.
 

3d1

V.I.P
Anëtar
Aug 5, 2011
Postime
3,207
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Juve-Napoli ufficialmente annullata
E' appena arrivata la comunicazione di non validità della partita per mancata presenza di una delle due squadre.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
18,085
Pikët
113
E dhate me qira, Qersjiun, te Lioni, dhe Douglas Kosten te Bayerni,

Me ne fund,
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
53,524
Pikët
113
Jena...........IBRET.
Ky Artur NUK eshte brazilion por nga .............Qerreti.
Per ket Kulukovski kam shume ?????????????????? por e ka thone BIG MOGGI,dhe nuk llapim,me perjashtim......ktij quksit do i dhuroj Color si ta dete.
Chiesa okay.
Alvaro AMOS.
Portanova me shkelma jashte.
Frabotta ne rregull.
Bonuqi....luj futboll...picMUT.
KAQ se nervat ne MAKSIMUM.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
53,524
Pikët
113
Jena...........IBRET.
Ky Artur NUK eshte brazilion por nga .............Qerreti.
Per ket Kulukovski kam shume ?????????????????? por e ka thone BIG MOGGI,dhe nuk llapim,me perjashtim......ktij quksit do i dhuroj Color si ta dete.
Chiesa okay.
Alvaro AMOS.
Portanova me shkelma jashte.
Frabotta ne rregull.
Bonuqi....luj futboll...picMUT.
KAQ se nervat ne MAKSIMUM.
Ta bojm i analize?
Dakord.
Piket u ndane me te DREJTE.
Edhe?
Detajet vendosin.
Cdo te thote?
Goli i ALVAROS i RREGULLT.
Perse?
Sepse....INJORANTAVE te SOTEM per...1 m.m do ju.............HEQIN....JETEN.
Uauhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
53,524
Pikët
113
Albiter sumkire,...

Pasi nxorri kiezen me te kuq, si bente zemra te jepte faulla per juven,

Moraten e shkerdhyen me faulla, si shifte moterkiri.

Ishit bo sot si ekip kalamojsh,..;)
Vre ti i zgjuar....me MUA kto patatinat NUK te SHKOJNE.
Dakord??????????????
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
53,524
Pikët
113
Penalltia kundra JUVES ....NUK jepej.
GOLI...ABSOLUT i RREGULLT.
E kuqja.............QESHARAKE dhe perse?
Chiesa hyri me take aPO nderHYRI ne...........nivelin e FUSHES.
Vidal i Interit desh ja ...THYU gjurin atij te Milanit.
Pastaj Everton-Reds po te SHIKOSH arbitra....ABSOLUTISHT me te DREJTE atij JEVGUT qe rru FLOKET me brisk.
SerieA eshte....PUTANE kampionat.
VAMOS ALVAROS.
 
Top