• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kënga që po dëgjoni.

Status
Temë e mbyllur.

Clark

Kent
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
6,473
Pikët
113
Vendndodhja
Krypton
Kam mar nje application ne phone rock radio 📻

Ajo qe me knaq me shume eshte cilesia e paster e muzikes qe degjoj.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top