• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kancelarja Merkel në Tiranë...

Pirati

makeyourday and myday holiday !
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
14,793
Pikët
113
Rrofsh Demke per xhigandizmen tende vizjonare ``fumato`` ate opsjonen te ngelesh ne Serbi e kane patur shqiptaret. Meqe ra dhafja dhe sipas logjikes qe vetem stervina pabukse te Odhbenias u bie ne mendje, pse duhet ti bashkangjiten Shqiperise se ngordhur ekonomikisht kur Kosova e kishte mundesine te ngelej pjese e Serbise, qe qenka ekonomikisht me fuqishme ne ballkan plus edhe do te ndertonte e investonte ne Kosove, gjithnje sipas motos, Kusova punon, Beligradi inkason.

Thirri mendjes, mos u be matufke... bile diku e lexova ku njeri e kishte shkruajtur; i forti te vret, i forti te .... pe din ti! edhe kur e lexova thash veq rrote kalanice Drenice duhet te jete ky qe shkruan keshtu dhafa. Sepse me te fortin aludohej Serbia, demek aq e forte dhe e drejte paraqitej sipas gjeze e gjizes se kalbur ne kalanice.


Njeriu ka dinjitet dhe nuk eshte lope grazhdi, qe nuk qenka me rendesi kush te ka prere viçin, por qe kush te mbushe grazhdin te kullose, e te bageloj perskaj aty plus te te beje muuu kush vjen aty dhe ja heq koshin 😁

Çka perfiton ta zeme ti, se kalon rruga perskaj shtepise tende, ndersa ata te tjeret i levizin kamajonat e bizneseve te tyre? pos qe rrezikon te te marre dikush nen rrotat e kamajonit, te te beje mjegull tymi e te demtoj rrugen, ti gje tjeter nuk perfiton.
 
Last edited:
Top