• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kerkesat e mia te pafund.

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,170
Pikët
113
Vendndodhja
@Mandi kam problem me postu gifs. A ka ndonje menyre tjeter?
 
  • Like
Reactions: Rex

engel

V.I.P
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
6,298
Pikët
113
A mund te na jepet mundesia te shkruajme te profili pa limit?
Un jam llapazane dhe kam fiksim te flas me veten ndonjehere...

Pervec kesaj, problem dhe ceshtja e gif-ave te cilat I kam si drog dhe nuk dua te heq dor 😅 un pershembull i kam ne telefon dhe i perdor sipas shijeve te mia.

Dhe mundesia per upload foto (gjithmon ne profil) sdo ishte keq.

E gjitha kjo sepse ka tipa si un sentimentalist qe akoma shkruajne sikur me e pas blog personal. 🤗
Perderisa ekzistojn Temat Shoqerore , se shoh te arsyeshme me shkrujt privat .
Chit- Chatet ndonjeher jane te nevojshme me relaxsu mendimet .
 
  • Like
Reactions: Eba

Rina

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
1,719
Pikët
63
Po me duket me paska ngel nick ON per ore te tera, mesa e di une zakonisht si te shkruaj bej log out. Nejse, ishalla kam qene invisible lol, se aty te opsionet ashtu e kam. Po mesa po e shoh ai opsioni invisible nuk funksionon me, a mbase une jam gabim.
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,170
Pikët
113
Vendndodhja
Po me duket me paska ngel nick ON per ore te tera, mesa e di une zakonisht si te shkruaj bej log out. Nejse, ishalla kam qene invisible lol, se aty te opsionet ashtu e kam. Po mesa po e shoh ai opsioni invisible nuk funksionon me, a mbase une jam gabim.
Nqs do ta mbash nick invisible kliko te privatesia, me pas hiqe nga selektimi i "Show your online status"
 

Attachments

Delirium Mind

No connection
Anëtar
Sep 1, 2013
Postime
2,879
Pikët
113
Vendndodhja
Candy Mountain 🍭
Komentet chit chat, a mund te prisni te pakten 24 ore per ti kanceluar qe te kemi mundesi dhe ne qe punojme te japim nje pergjigje?!
Kjo natyrisht nese nuk perbejn ofendime.
Sepse me ndodh shpesh te shoh qe kam citime por skam mundesi ti hap ne ate cast... se kshu ne iken dhe deshira me interact me anetaret 😔

Ju faleminderit 😊
 

L0v3rm4n

V.I.P
Anëtar
Nov 29, 2019
Postime
7,880
Pikët
113
Komentet chit chat, a mund te prisni te pakten 24 ore per ti kanceluar qe te kemi mundesi dhe ne qe punojme te japim nje pergjigje?!
Kjo natyrisht nese nuk perbejn ofendime.
Sepse me ndodh shpesh te shoh qe kam citime por skam mundesi ti hap ne ate cast... se kshu ne iken dhe deshira me interact me anetaret 😔

Ju faleminderit 😊
Ke menduar ndonjeher ta jetosh diten si te vij?
ja une pershembull per muhabete chit chati s'do me behej vone se s'do pergjigjesha 😋
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Anëtar
Sep 24, 2013
Postime
18,470
Pikët
113
Ke menduar ndonjeher ta jetosh diten si te vij?
ja une pershembull per muhabete chit chati s'do me behej vone se s'do pergjigjesha 😋
Me ke gjetur mua shpirt mire qe nuk hakmerrem tek kritikat e tua qe me ben per kuzhinen 😆
 
Top