• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

kerkoj nese eshte e mundeshme nje sqarim prej stafit

Status
Temë e mbyllur.

Petrit Kola

PERANDOR
Anëtar
Jun 24, 2021
Postime
7,192
Pikët
113
Te gjithe pijne darkave por kur titulli i temes fillohet me germe te vogel dhe paragrafi permbledhes ka kaq shume gabime drejtshkrimore ne vetem pak rreshta, duket qe ka edhe nga ata qe i ze e i turbullon qumshti mengjesit -qesh-
Mund te jet shqype origjinale
 

peshkaqeni33

nje ze midis jush
Anëtar
Jan 29, 2011
Postime
15,734
Pikët
113
Vendndodhja
Kush tha, qe s'jemi komshinj!
@cool_shqype
Nëse të ngushëllon ,atë temën ndjesia ime kundrejt tëndes e ke akoma aty...apo ta coj te koshi 😁
Tani dhe ju mos u beni te pa pergjegjshem perball mundit, djerses dhe atij grumbulli endrash qe antari i nderuar @cool_shqype ka hedhur ne ato germa ne forme rreshtash.
E dini ju zonjush qe shkrimi eshte hapi i pare i informacionit dhe percjelljes se tij qe njerzimi ka shpikur. E imagjinoni dot ju cfare demi mund ti sillni njerzimit me nje te rene te lapsit duke fshire informacionet qe antari i shume nderuar dhe shume respektuar Col ka sjell ketu per te ndricuar mendjet tona?
 

shoku_tanku

V.I.P
Anëtar
Jan 2, 2011
Postime
36,239
Pikët
113
Vendndodhja
ne vithen e peles se hazdisur
Tani dhe ju mos u beni te pa pergjegjshem perball mundit, djerses dhe atij grumbulli endrash qe antari i nderuar @cool_shqype ka hedhur ne ato germa ne forme rreshtash.
E dini ju zonjush qe shkrimi eshte hapi i pare i informacionit dhe percjelljes se tij qe njerzimi ka shpikur. E imagjinoni dot ju cfare demi mund ti sillni njerzimit me nje te rene te lapsit duke fshire informacionet qe antari i shume nderuar dhe shume respektuar Col ka sjell ketu per te ndricuar mendjet tona?
Mund te jetojme edhe pa shkrimet e tij po he.
 

peshkaqeni33

nje ze midis jush
Anëtar
Jan 29, 2011
Postime
15,734
Pikët
113
Vendndodhja
Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Mund te jetojme edhe pa shkrimet e tij po he.
Refuzoj te nderroj mendime me ju.
Po si mund te behet njeriu kaq cinik...

Ju nuk njihni artin.
Ju nuk dini ta vlersoni ate.
Cinizmi nuk ju lejon te shihni ate qe duket asheqare ne syte e gjithe antareve te forumit. Col Shqipja eshte artist.
Ka nje menyren e tij orgjinale te puthjes me artin dhe kjo e bene lete artist te pa perseritshem.

Lavdi vepres se ndriteshme te Col Shqipes.
Le te plasin armiqte e klases dhe ai ziliqari Kadareja.
 

The ICEman

I never lose. I either win or learn.
Anëtar
Mar 28, 2019
Postime
8,599
Pikët
113
Te gjithe pijne darkave por kur titulli i temes fillohet me germe te vogel dhe paragrafi permbledhes ka kaq shume gabime drejtshkrimore ne vetem pak rreshta, duket qe ka edhe nga ata qe i ze e i turbullon qumshti mengjesit -qesh-
Pse e nguc qunin ë -pis-
 

Kontinenti

V.I.P
Anëtar
Oct 14, 2012
Postime
3,954
Pikët
113
Titi kush te ka pare tjeter ``fumato``
Une, kjo kuptohet apo jo.
Bora, nuk do pendohesh po e njohe.
Titi me coi mesazh privat dhe me porositi qe mos t'ia tregoj kujt foton e tij.
Mire e tha me lart, eshte ceshtje sigurie, sepse shume kerkojne ta njohin, tani kane futur dhe shume femra per njohje.
Ke qelluar ne moment te keq, sepse pa dashje, vihesh ne dyshim edhe ti.
Durim!
Te shikojme me vone se mbase te ndihmoj. (ka pak nga Tom Krujzi).

Ne fakt ta kisha vene syun per vete, por nuk me le Titi.
 

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
20,438
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Pershendetje staf i nderuar.

Kisha hapur nja dy tema
- Fotografi nga celulari juaj
- Kenge shqiptare nga mbarre trevat
Kete te fundit pra temen e kengeve shqitpare nuk e gjej me dhe do tju lutesha nese keni miresine qe te me shpjegohet nese i kam zene rrugen gjkafshe ndonje nga anetaret e stafit dhe duke qene se ka patur shume ngarkese dhe djerse mos e ka fshire gje pa dashje e pa qellim ose i ka shkuar pika e djesrses neper teme dhe e ka djegur ate pa e patur mendjen.

Cdo lloj shpjegimi do te jet i mirepritur dhe i respektuar.

Ju falenderoj ne advance
Lëre se s'qenka rrezik!
Qenkam frikësuar kot!
 

Anemone

V.I.P
Anëtar
Sep 27, 2014
Postime
32,353
Pikët
113
Sa ankesa keni ju burrat 😁😁

Konti, bujrum ti sme kishe bere kurre nga keto anonimet 🤩🤩 Titin e kam qef se eshte serioz 🤩🤩
 

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
20,438
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Une, kjo kuptohet apo jo.
Bora, nuk do pendohesh po e njohe.
Titi me coi mesazh privat dhe me porositi qe mos t'ia tregoj kujt foton e tij.
Mire e tha me lart, eshte ceshtje sigurie, sepse shume kerkojne ta njohin, tani kane futur dhe shume femra per njohje.
Ke qelluar ne moment te keq, sepse pa dashje, vihesh ne dyshim edhe ti.
Durim!
Te shikojme me vone se mbase te ndihmoj. (ka pak nga Tom Krujzi).

Ne fakt ta kisha vene syun per vete, por nuk me le Titi.
Po, pse ti Borkën ( @Anemone ) e konsideron kafshatë të lehtë.
S'ka thënë kot Migjeni është: "Kafshatë që s'kapërdihet"
Ani, pa i thënë "vdes për ty", mos të të shkojë ndërmend t'i hysh kësaj pune!
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
51,706
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Te gjithe pijne darkave por kur titulli i temes fillohet me germe te vogel dhe paragrafi permbledhes ka kaq shume gabime drejtshkrimore ne vetem pak rreshta, duket qe ka edhe nga ata qe i ze e i turbullon qumshti mengjesit -qesh-
Kam qene i mallengjyer nga graded dhe rruzat e tamlit dro :)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top