• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

kerkoj nese eshte e mundeshme nje sqarim prej stafit

Status
Temë e mbyllur.

Petrit Kola

PERANDOR
Anëtar
Jun 24, 2021
Postime
7,192
Pikët
113
@cool_shqype me sa kuptoj nuk te kane kontaktuar as para dhe as pas veprimit per te dhen arsye. E vertet?
Mua me hoqen dy tema brenda sekondes dhe mendova se ka program AI, dicka te till. Pasi nuk kishte mundesi qe te hiqeshin aq super shpejt. U cudita nga SHPEJTESIA!
@ana_gend @Rrelse @Enisa @Rexhina @Anemone
C'far mizorie. Juve qeshni me tronditjen time shpirterore te shpejtesis se zhdukjes se temave te mia !
Miz.jpg
 

Fshatari

Jam me Kosovën por s'jam kundër Amerikës !
Anëtar
Jul 27, 2013
Postime
11,629
Pikët
113

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
51,706
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Me siguri shef me larg tani😁

Ps. Futja nje pubblicità Coli! mendo qe ai/ajo qe I ka fshire eshte ndjere mire per pak caste!
Dhe ti je arsya 😎
Tjetri te fik siguresen e ndjenjave me tinguj dhe me duhet ti them vetees qe qokam me fat.......

susponc na poume:

 
Status
Temë e mbyllur.
Top