• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

kerkoj nese eshte e mundeshme nje sqarim prej stafit

Status
Temë e mbyllur.

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
51,706
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Edhe kaq sa shkruan ne kete forum te ma dish per nder mua se po te ishte per peshkaqenin te kishin bere ban qy me sabah.
Un shkruaj me te drejten time dhe nuk kam nevoje te fus mik.....ju teknokratet keshtu jeni, kujtoni se do ja mbyllni gojen demokracise me ban-a, por gaboheni rende.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top