• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që u përgjigjën në këtë temë

 • 27

  Angelisa

  V.I.P
  • Postime
   32,566
  • Rezultati i reagimit
   25,591
  • Pikët
   113
 • 19

  peshkaqeni33

  nje ze midis jush From Kush tha, qe s'jemi komshinj!
  • Postime
   15,734
  • Rezultati i reagimit
   9,290
  • Pikët
   113
 • 19

  cool_shqype

  cun per s'mari From ne NYC
  • Postime
   51,706
  • Rezultati i reagimit
   22,823
  • Pikët
   113
 • 14

  Anemone

  V.I.P
  • Postime
   32,353
  • Rezultati i reagimit
   18,686
  • Pikët
   113
 • 11

  Petrit Kola

  PERANDOR
  • Postime
   7,192
  • Rezultati i reagimit
   4,217
  • Pikët
   113
 • 9

  shoku_tanku

  • Postime
   36,239
  • Rezultati i reagimit
   20,663
  • Pikët
   113
 • 8

  Akrepi

  Anëtar
  • Postime
   70,184
  • Rezultati i reagimit
   30,281
  • Pikët
   113
 • 6

  Leaf

  Super Moderator
  • Postime
   17,656
  • Rezultati i reagimit
   7,648
  • Pikët
   113
 • 4

  Linda

  ❤❤❤❤❤❤
  • Postime
   15,123
  • Rezultati i reagimit
   16,418
  • Pikët
   113
 • 3

  Rexhina

  V.I.P From Shangri-La
  • Postime
   55,792
  • Rezultati i reagimit
   43,428
  • Pikët
   113
 • 3

  Ragnar

  Real Madrid
  • Postime
   32,381
  • Rezultati i reagimit
   23,541
  • Pikët
   113
 • 3

  Juno

  X-file From Space
  • Postime
   4,713
  • Rezultati i reagimit
   5,483
  • Pikët
   113
 • 2

  Gi de Masha

  The untouchables ... 65 From Danimarkë
  • Postime
   20,438
  • Rezultati i reagimit
   8,662
  • Pikët
   113
 • 2

  Fshatari

  Jam me Kosovën por s'jam kundër Amerikës !
  • Postime
   11,629
  • Rezultati i reagimit
   5,004
  • Pikët
   113
 • 1

  SystemA

  V.I.P
  • Postime
   60,445
  • Rezultati i reagimit
   13,472
  • Pikët
   113
 • Top