• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Klubi Ateisteve.

Anëtar
Jan 30, 2012
Postime
10,414
Pikët
113
Përgjigje e: Klubi Ateisteve.

mire, si e gjen ti qe:

1. qenka nje zot dhe
2. qenka dhe pa gabime

:)
 

gurax

Super Moderator
Anëtar
Mar 19, 2011
Postime
3,031
Pikët
48
Vendndodhja
Virgo Supercluster, Local Group, Milky Way, Orion-
Përgjigje e: Klubi Ateisteve.

Meqe eshte rasti... dhe i urojme njeri tjetrit te jemi te gezuar, Ho Ho Ho..
Mos qeshni shume :D

https://www.youtube.com/watch?v=s7oscLi4VxI
Code:
https://www.youtube.com/watch?v=s7oscLi4VxI
Ka nge njeri te shkruaje tekstin e kenges? :p
 

gurax

Super Moderator
Anëtar
Mar 19, 2011
Postime
3,031
Pikët
48
Vendndodhja
Virgo Supercluster, Local Group, Milky Way, Orion-
Përgjigje e: Klubi Ateisteve.

E, o Uji.... mos ja fut kot, se une qesha! Shife :D

**(Chorus)**
Ho ho f**king ho,
What a crock o' shit,
We all work for Santa Claus,
We've had enough, we quit.
Cos we do all the f**kin' work
while he stars in the show,
Stick yer Christmas up yer arse,
ho ho f**king ho.

I'm Rudolph and I quit.
Just who's he think he is?
That little fat cunt sat back in the sleigh,
crackin' that f**kin' whip.
And me stuck up the front,
with these other useless cunts,
Stick yer Christmas up yer arse,
ho ho f**king ho.

(Chorus)

And what about us elves,
we've had enough as well,
workin' in that freezing factory,
it's cold as f**king hell,
we work until we drop,
with our bollocks freezin' off,
stick yer Christmas up yer arse,
ho ho f**king ho.

(Chorus)

I'm Santa Claus' wife,
I know what he's really like,
sneakin' into them little kid's rooms
he's a f**kin' paedophile,
A devious old drunk,
and I'm married to the cunt,
So stick yer Christmas up yer arse,
ho ho f**king ho.

(Chorus)


---
O [email protected], po c'paske qene nje pertace ti me msu anglisht! :D
Por meqe eshte feste, ja dhe per ty. Pak e pershtatur ama, i eshte ulur pak fare vulgariteti:
---

**(Kori)**
Ho ho, trapin, ho!
Nje mal me mut, s'ju rrejm!
Ne punojme per Santa Klausin
Por mjat me! Do e lejm!
Se ne bejme punen nate e dite
por ai shkelqen kudo
Fute Krishtlindjen mu ne b***,
Ho ho, trapin, ho!

Une jam Rudolfi dhe do e le.
Kush mendon se eshte ai mavria?
Trashaluqi mutit, rri ne slite
dhe vec kercet kamzhikun, pocaqia.
E une i bllokuar perpara,
Me kta ka**at e tjere qe s'jan per asigjo,
Fute Krishtlindjen mu ne b***,
Ho ho, trapin, ho!

[kori]

Po kshu edhe ne elfet,
Na eshte bere jeta sterre!
Vetem pune ne ate fabriken e ftohte,
Eshte ngrice si me qene ne Ferr!
Punojme sa na bie te fiket,
Na ngrijne lo*et, na ben zbor,
Fute Krishtlindjen mu ne b***,
Ho ho, trapin, ho!

[kori]

Une jam gruaja Santa Klausit
E di une si eshte, fshihet me stil,
pervidhet ke dhomat e kalamajve
se eshte nje kokerr pedofil.
Pijanec i poshter plaku,
Dhe une shker**ten e kam martu,
Fute Krishtlindjen mu ne b***,
Ho ho, trapin, ho, ja kshtu!

[kori]


Gezuar prape! :D
 

al74

V.I.P
Anëtar
Dec 30, 2017
Postime
3,828
Pikët
113
Përgjigje e: Klubi Ateisteve.

Si tha Papa : me mire ateist se te shkosh ne kishe e te mbjellesh urrejtje! Rrnoft Bergoglio!
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
54,861
Pikët
113
Përgjigje e: Klubi Ateisteve.

Stalini i tha sekeretarit te partise se....Baku-t.

Po rane ne duart e Hitlerit,rafinerite e naftes do te PUSHKATOJME.

N.q-se i shkaterron dhe ushtria e kuqe ngelet pa NAFTE,do te EKZEKUTOJME.

E zuri hallin......mavrine....HISTORI qe thua ti.Dhe jo ato MEDIAT prostituta ne troje,dhe me ANTIKOMBETARET me qishe apo gjami.
 

al74

V.I.P
Anëtar
Dec 30, 2017
Postime
3,828
Pikët
113
Përgjigje e: Klubi Ateisteve.

Gjithsesi Trojet deri para ca vitesh mbahesh si vend i paqte mes fetaresh...ndoshta unik ne dynja.
-paqe-

https://www.youtube.com/watch?v=3s-dSoDptVc
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
54,861
Pikët
113
Përgjigje e: Klubi Ateisteve.

N.q-se Santa Maria ka lindur e virgjer,une jam Jezu Krishti.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
54,861
Pikët
113
Përgjigje e: Klubi Ateisteve.

38...atehere ra zjarri i zotit dhe konsumoi holokaustin,drute,guret,dhe pluhurin,si the thau ujin qe ishte ne grop apo pus.
39-te: para kesaj pamjeje tere peoples apo DELET,u shtrine me fytyre per toke(duke ngritur te pasmet siper) dhe thane....zoti eshte perendia.

bibla-elia sfidon ashabin 1 mbreterve 18

Faqja 403.

Maurice....VJELL.
 

Helena

☆✬◦°˚°◦. ȶօʊƈɦ ʍɛ ɨʄ ʏօʊ ƈǟռ .◦°˚°◦✬☆
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
21,380
Pikët
113
Përgjigje e: Klubi Ateisteve.

Systema??? :d

Haha thash e une kush eshte ky/kjo qe e ka marr forumin me kaq vrull :D
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
54,861
Pikët
113
Përgjigje e: Klubi Ateisteve.

Systema??? :d

Haha thash e une kush eshte ky/kjo qe e ka marr forumin me kaq vrull :D
Dora ime ka GJETUR si fole PASURITE e popujve(DELEVE),ashtu si dikush mbledh vezet e braktisura,keshtu une(SHKERDHATAT biblike)grumbullova tere dheun dhe nuk pati asnjeri(NATYRISHT qe JO)qe te levize krahet,apo te hape sqepin dhe te pingeroje.

Isaia 9.10 faqja 725-se..profecia e lindjes dhe mbreterimi i mesias.

KETA PESHTARAKET e krishtit.

:gezuar:
 
Top