• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Klubi Ateisteve.

Llaqi

Mthirr Llaqi
Anëtar
Jun 25, 2020
Postime
4,061
Pikët
113
Allahu (ﷻ) ka një plan. Një më i madh nga sa mund ta imagjinoni. Ndaj mos u shqetëso dhe streso. Besoji atij!

PS....me IDIOT njerez se kta qe besojne kto PERRALLA....NUK gjen.
e trregove veten qe je totalisht idiot , i pa bese , dhe injorant , se ktu nuk ka lidhje feja , por personaliteti qe ti ke !!!! ofendon te tjeret per ate qe jan dhe jo ate qe bejn !
 

Llaqi

Mthirr Llaqi
Anëtar
Jun 25, 2020
Postime
4,061
Pikët
113
nuk mund te kuptoj si mund te ofendohet nje njeri i urt , qe shkon ne kishe apo xhami , qe nuk ofendon dhe nuk paragjykon te tjeret ??? thjesht ben ate qe i duket e drrejt per te boo ????? te jesht ateist sdo te thot qe te ofendosh sipas qefit oooo @SystemA
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
55,632
Pikët
113
Tek tema e JO besimLESHAVE shkruaj si me TEKET....MUA.
Tek ajo e KLLUFAVE po ju hyme ne pjese me ofendime,mund te ....MA kritikoni.
 
Top