• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Konfiskohen pronat e shtetit shqiptar neper bote per te paguar gjoben e Beketit.

par

V.I.P
Anëtar
Oct 30, 2015
Postime
7,267
Pikët
113
Vendndodhja
Diku nëpër Shqipëri, lindur anës së Drinit të Zi.
 

ZET

Cursum Perficio
Anëtar
Aug 31, 2011
Postime
9,835
Pikët
113
Eshte menyre per tranferimin te parave te klases politike jashte vendit. Pa merak.
 

Pirati

makeyourday and myday holiday !
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
13,227
Pikët
113
Ku e di njeriu, qe nuk jane keshtu pazare te rregulluara; investim shume gjigand, i plasi byca shqiptareve qe vjen dikush hap TV. Sikur edhe CNN te vinte, nuk e ndryshon mireqenien e shqiptareve, por investonon te mbushe arken e vete, per aq me keq qe ne fund „shperblehet“ me parate e taksapaguesit shqiptare.

Kush mund ta mohoje, qe keshtu skenare nuk jane „marreveshje“ e dakorduar mes dixheniratave te shtetit me „investitore“ dhe ne fund ndajne shumen per te cilen jane dakorduar.
 
Top