• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Krijuesi i programit antivirus MCAffee arrestohet ne Spanje per evazion taksash.

Nova_Design

V.I.P
Anëtar
Mar 4, 2014
Postime
3,291
Pikët
113
Bosi i antivirusit MCaffee u arrestua ne Spanje sepse nuk ka paguar taksat per fitimet e bera nga shitjet e programit dhe te ardhura te tjera per 4 vjet 2014-2018.
Ai do ekstradohet nga Spanja per tu gjykuar ne USA.Gjoba e parashikur per mospagim taksash eshte 350 mije dollare.Ai pritet te denohet mbi 5 vjet burg.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
54,092
Pikët
113
. Kurse @ricky_ch nuk e kuptoi iden e kesaj video dhe cilet jane ata qe paskan kohe te shikojne keto budallalliqe.
Vetë-promovim i pastër për personin McAfee dhe ka qenë i suksesshëm...... brenda vetëm tre ditësh, videoja prej katër minutash e gjysmë kishte tashmë mbi 2.5 milion klikime.

FAZITI......pine shume DROGE keta asit ne made in usa ose SHTESE....

EfvptMIU4AEG5ZU.jpg

PS....njera nga ATO aresyet qe perandoria do BJERE.
Perpiqet Trump per imazhin por.............aha delegatet iken.

Chapeau.
 
Top