• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kultivimi i Alohe Vera në shtëpi/banesë

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
45,654
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Nje kam por nuk e perdor per nevoja personale , pervecse si saksi per pastrimin e ajrit .
 

L0v3rm4n

V.I.P
Anëtar
Nov 29, 2019
Postime
4,892
Pikët
113
Une kam aloa vera nga marka "Just" zvicerane
kam gati 13 vite qe e perdor dhe me pelqen goxha
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
45,654
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Une kam aloa vera nga marka "Just" zvicerane
kam gati 13 vite qe e perdor dhe me pelqen goxha
Ndersa une kam nje te zakonshme ... dhe me pelqen qe te gjej nje nga ato me ngjyra , por nuk I kam ndeshur k’tej .

C’fare te vecante na paska kjo Marka “ Just “ ?
 

L0v3rm4n

V.I.P
Anëtar
Nov 29, 2019
Postime
4,892
Pikët
113
Ndersa une kam nje te zakonshme ... dhe me pelqen qe te gjej nje nga ato me ngjyra , por nuk I kam ndeshur k’tej .

C’fare te vecante na paska kjo Marka “ Just “ ?
Ka shumellojshmeri kremrash shamposh natyrale , dhe me shume kualitet.
kushtojne pak zana por ja vlejn
te gjitha produktet e just behen me barna natyral
hidhi nje sy just.ch
 

Rrjeti

V.I.P
Anëtar
Dec 11, 2017
Postime
1,399
Pikët
113
Vendndodhja
Aty ku ma do shpirti....

Kontinenti

V.I.P
Anëtar
Oct 14, 2012
Postime
2,542
Pikët
113
Aloe Arborescens

Aloe Saponaria
https://gardensnursery.com/quick-guide-aloe-saponaria/


Aloe Aristata
https://succulentcity.com/aloe-aristata-the-torch-plant/
Sipas fotos, une paskam ate te paren..Saponarian.
 
Top