• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kush do ta fitojë Superbowl në Amerikë këtë vit?

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,592
Pikët
113
Vendndodhja
Super Bowl është një lojë e kampionatit vjetor nga Liga Kombëtare e Futbollit (NFL). Numrat romakë identifikojnë historikisht çdo lojë në vend të vitit në të cilin është mbajtur, dhe një ekip NFL e bën atë në Super Bowl duke e bërë atë në raundin përfundimtar të playoffs. Shpesh, skuadra me rekordin më të mirë përfundon duke shkuar në Super Bowl.

Ndërsa skuadrat nuk duhet të fitojnë çdo ndeshje të sezonit, ata duhet të fitojnë të gjitha ndeshjet në playoffs, nëse ata kanë mundësi ta bëjnë këtë.

Është gjatë kampionatit të konferencave ku vendoset se kush e bën atë në Super Bowl , dhe kampioni AFC ose NFC përfundimisht shkon në Super Bowl.

Pra cili ekip mendoni se do te fitoje Kupen (Superbowl) këtë vit ?
 

Geri

half man, half amazing
Staff member
Morning Star
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
2,656
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
A luan akoma legjenda tom brady apo e ka len? Ca mostre ishte ai e kam ndjek gjith kto vite. 😁
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
33,108
Pikët
113
A luan akoma legjenda tom brady apo e ka len? Ca mostre ishte ai e kam ndjek gjith kto vite. 😁
Vetem parashkim mos jep, se edhe ti qenke si Systema, e paske gojen helm...

Pi the fiton, duhet ta vesh qe humb ai ekip si Juvja dje me Inden,..lol
 

Geri

half man, half amazing
Staff member
Morning Star
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
2,656
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Spo jap parashikim se nuk i kam ndjek jo. Vetem finalet shof un 😂
 

Geri

half man, half amazing
Staff member
Morning Star
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
2,656
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Do fitoje dhe interi njehere ne 10 vjet ska gje. Gjynaf jan edhe ata. Tpakten gezohen kur fitojn nje ndeshje me juven se per tituj ja kan harru shijen. Nejse se eshte teme tjeter kjo 😅
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
33,108
Pikët
113
Do fitoje dhe interi njehere ne 10 vjet ska gje. Gjynaf jan edhe ata. Tpakten gezohen kur fitojn nje ndeshje me juven se per tituj ja kan harru shijen. Nejse se eshte teme tjeter kjo 😅
Mos dridh, se juvja dje, ishte me keq se partizoni i bert xhanit,..

Po kshu o kur heq gjithe ata qe lujn me zemer, dhe le ne skuader kuckat, si bernadschi, dhe rabiot..
 
Top