• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kush mendoni se e meriton postin e kryetarit ne Kosove?

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
16,636
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
* t’i vazhdohet edhe nje mandat Thaqit...

nese jo ky, kush mendoni se eshte me meritori per kete post?
 

Pirati

Aga i Lugines
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
12,838
Pikët
113
Me te kadhezuar drejte Demko, Vuqiqin ua kisha lene per 10 vite predsednik te Kosmetit me Reke te keqe, se vetem keshtu e drejton pöööpdhin loqe pdhus budallice uqike tu Kusov`s !
 

Pirati

Aga i Lugines
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
12,838
Pikët
113
Alpini me dy veprimet e fundit qe beri, e tregoj qe eshte Che Gevare komunisti dhe eshte i dehur ne delirin e madheshtiise se tij. As keshilletari me idiot nuk do ta keshilonte te vepronte ne ate menyre dhe tamam te thuash bene shume mire qe e shkarkuan edhe i thane go home .... ate none 😂

Shkurllate e pallogaritur, me nje dhaf unberechenbare Typ!
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
54,054
Pikët
113
Gazeta Bota sot eshte PACAHVURE,mos te shkruaj serbe.
Alban Kurti THA....qeveria duhet ti mbroje te akuzuarit ne Hage.
Ai KURACI shkrues....do te bashkepunoje me PDK-ne,per te fshehur disa krime mbi shqiptaret.
Shqiptaret duhet ti nxjerri te fajshem ose jo nje gjykate shqiptare,sepse edhe KETA ne perendim shkollohen,perfshire dhe mother usa.
PS: Alban Kurti SHIKON me LARG sepse.... RREZOHET dhe VETE po doli KUPOLA terroriste.
FAZITI.... allbancit jane...DRU me pre.
AGRE.

CHEJA ishte............REVOLUCIONAR dhe = GRANDE.
 

Pirati

Aga i Lugines
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
12,838
Pikët
113
Per se mos e marre postin e krietarit miku yne Pirati ???
une jam terhequr dhe do i le rendin Trapit me Grinedh Gringon te bejne kabinetin e ri ne Yellov House 😂 in Kosova. velkom, velkom mister president and your gay, homogay make great gjaaaab for Kusova and Siria 😂 bikoze in hamerika ju have person, women, men, TV and Twitter 😆 of cose.
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
38,485
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
une jam terhequr dhe do i le rendin Trapit me Grinedh Gringon te bejne kabinetin e ri ne Yellov House 😂 in Kosova. velkom, velkom mister president and your gay, homogay make great gjaaaab for Kusova and Siria 😂 bikoze in hamerika ju have person, women, men, TV and Twitter 😆 of cose.

Ti ke bere nje terheqia e mos e keput, taktike pDhuz teknike per te mbledhur forcat dhe honoraret, e pastaj do te versulesh si Mici mbi tupana per te vene drejtesine ne vend......✌
 

Pirati

Aga i Lugines
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
12,838
Pikët
113
Ti ke bere nje terheqia e mos e keput, taktike pDhuz teknike per te mbledhur forcat dhe honoraret, e pastaj do te versulesh si Mici mbi tupana per te vene drejtesine ne vend......✌
No,nooo noooo Joe is maj favorite president, longi live Joe -gezuar-``fumato`` and the other hope that inshalla dies soon 🤣 dead 💀
 

Rex

gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
14,894
Pikët
113
Tema eshte per poziten e presidentit i cili me shume eshte post me rol unifikues dhe ceremonial.

Albini eshte me i pershtatshem per poziten e kryeministrit, i cili ka rol ekzekutiv.
 

TerraN

incognito
Anëtar
Jul 3, 2012
Postime
2,064
Pikët
63
Vendndodhja
ANTAHKARANA
*

S'di bre. Unë e kisha lanë atë hiçtorikun, kumaniris syprem që ja mbathi me të katrat nga lufta.... i kisha lanë njaty n'atë barakën borovo i ramizovo... pijna fiski me kukna kolla, edhe cigareta maribora... -pis-

P.S.
Për president e kam të rezervuar një "kumumist" ama s'besoj që ma pëlqeni. Nuk e pëlqej as unë, ama aftësi ka...*
 
Top