• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Me çfarë sporti merreni ?

Me Se Sporti Mereni

 • Futbool

  Votes: 3 11.1%
 • Volleboll

  Votes: 1 3.7%
 • Basketboll

  Votes: 2 7.4%
 • Mundje

  Votes: 1 3.7%
 • Palester

  Votes: 5 18.5%
 • Tenis

  Votes: 1 3.7%
 • Not

  Votes: 3 11.1%
 • Ski

  Votes: 1 3.7%
 • Ciklizem

  Votes: 0 0.0%
 • Ping Pong

  Votes: 2 7.4%
 • Tjeter

  Votes: 8 29.6%

 • Numri i votuesve
  27

Stelar

white light
Anëtar
Jun 30, 2016
Postime
37,692
Pikët
113
tenis me pelqen po rralle shkoj me lujt , kemi nje tenis court ktu ne lagje
 

Stelar

white light
Anëtar
Jun 30, 2016
Postime
37,692
Pikët
113
Duhesh te provosh hiking ne Muskoka, tash vjeshta kap. :p
kam degjuar qe esht shume bukur atje...
tani ne vjesht esht shume bukur me ato gjethet qe nderrojn ngjyre pasi ka peme pafund , the best season for sure
sa ore hiking i bie ne muskoka?
 

Hawk

V.I.P
Anëtar
Nov 24, 2014
Postime
12,050
Pikët
113
Vendndodhja
Honolulu
kam degjuar qe esht shume bukur atje...
tani ne vjesht esht shume bukur me ato gjethet qe nderrojn ngjyre pasi ka peme pafund , the best season for sure
sa ore hiking i bie ne muskoka?
Kam qene 2-3 here, 1 here vetem ne vjeshte, kom harru. Vetem ngjyra e gjetheve eshte magjike. Edhe ajo foto perreth ujevarres qe pata postu ishte ne Muskoka.

Ne Sleeping Giant nuk kam qene, edhe aty duhet te jete mire: https://www.ontarioparks.com/park/sleepinggiant/activities
 

Stelar

white light
Anëtar
Jun 30, 2016
Postime
37,692
Pikët
113
I will check it thnx , perfect time now

I am thinking of going to blue mountain also

 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,154
Pikët
113
Them te bej paralele....
Me mjaftojne KM ne DITE.
Nuk e vrasim menjen.
 

Punk1

V.I.P
Anëtar
Aug 25, 2020
Postime
11,306
Pikët
113
Me kercim me shkop... e kam pasion, kohet e fundit kam thyer dhe nje rekord personal🤣
 

Marya

V.I.P
Anëtar
Mar 31, 2011
Postime
12,336
Pikët
113
ishte nje periudhe kohe kur vrapoja pas autobuzave
 
Top