• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Me ke do donit te ishit ne kete moment?

Xhebraili

El Pistolero
Anëtar
Jan 8, 2014
Postime
4,023
Pikët
0
Vendndodhja
Peja
Përgjigje e: Me ke do donit te ishit ne kte moment???????

Vetem kam nevoj per qetesi
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,621
Pikët
113
Përgjigje e: Me ke do donit te ishit ne kte moment???????

tani per tani jam per qejfin tim . sme duhet kush :)
 

e panjohura

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
7,720
Pikët
113
Vendndodhja
Atje ku më le!
Përgjigje e: Me ke do donit te ishit ne kte moment???????

Jane dy gjera keto,deshira dhe mundesia...Pra pasi nuk kam mundesi,me humbi edhe deshira :(
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,621
Pikët
113
Përgjigje e: Me ke do donit te ishit ne kte moment???????

.. '' me shikon, te shikoj, por me dore me t'prek s'guxoj '':D
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
28,099
Pikët
113
Përgjigje e: Me ke do donit te ishit ne kte moment???????

LOL!! C'pyetje!
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
42,501
Pikët
113
Vendndodhja
?
Përgjigje e: Me ke do donit te ishit ne kte moment???????

Me prinderit e mi, qe me mungojne jashte mase.....Digjem per to!
 

Rimi.

arapçiu
Anëtar
Mar 8, 2011
Postime
5,051
Pikët
48
Vendndodhja
perball komshiut
Përgjigje e: Me ke do donit te ishit ne kte moment???????

yoko..kush na qeka ky cpyetje mi..ka o ky qe e deshiroke kaq shume..? p

une me yokon ne kto momente..!!!!!!!
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 27, 2010
Postime
3,753
Pikët
113
Përgjigje e: Me ke do donit te ishit ne kte moment???????

Mqs te voglin e kam me vete do doja te Isha me babyn Tim te madhe :)
 

drague

me pushime
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
28,195
Pikët
113
Përgjigje e: Me ke do donit te ishit ne kte moment???????

mulesen e tavolines mund ta heqi Systemi


 

Xhebraili

El Pistolero
Anëtar
Jan 8, 2014
Postime
4,023
Pikët
0
Vendndodhja
Peja
Përgjigje e: Me ke do donit te ishit ne kte moment???????

Cfare budallai jam do te doja te isha me Kim Kardashian pse jo le ta zevendson Keny West sot
 

Xhebraili

El Pistolero
Anëtar
Jan 8, 2014
Postime
4,023
Pikët
0
Vendndodhja
Peja
Përgjigje e: Me ke do donit te ishit ne kte moment???????

po masi o bo me zgjeth ,kur te lypsh lyp thojne hahhahahahhhahhaa
 

Beaute

?
Banned
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,661
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Me ke do donit te ishit ne kte moment???????

Kuptoj kuptoj :D

Ja un do doja te isha me Messin tani, ta pyesja: Eshte semur vertet apo beri sikur ishte smure qe tja bente dhurate Topin e Arte kte vit C.Ronaldos.
 

Xhebraili

El Pistolero
Anëtar
Jan 8, 2014
Postime
4,023
Pikët
0
Vendndodhja
Peja
Përgjigje e: Me ke do donit te ishit ne kte moment???????

shuj se po na degjojne ata madrilenet e ja nisin histori se e ka meritu ma shume se messiii e fore kishem veq ata e njofin futbollin e deri para 10 vitesh kapiten i real madridit ka qen nje serb
 
Top