• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mesazhi i protestuesit: Albin Kurti do ta bëjë 12 kat Burgun e Dubravës

Fshatari

Jam me Kosovën por s'jam kundër Amerikës !
Anëtar
Jul 27, 2013
Postime
11,141
Pikët
113
Kurti di t'i shtoje 10 kat burgut te Dubraves

Tash e dhjetë ditë, shumë aplikantë të cilët nuk u pranuan po protestojnë pranë menaxhmentit të Trepçës duke e shprehur mospajtimin me mënyrën se si janë përzgjedhur kandidatët për vendet e punës.Njëri nga protestuesit i cili ka folur për “Jeta në Kosovë” është edhe Sefedin Beqiri nga fshati Bajgorë i Mitrovicës.Ai ka dhënë edhe një mesazh për Kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti, teksa ka shprehur pakënaqësitë rreth konkursit.“Shyqyr Allahut e kemi Albinin, 12 kat ka me bo Burgun e Dubravës. Nuk ka më me dajë e nipa e me halla, na kanë lodhë”, ka thënë ai.Sonte, në ora 21:20 në “Jeta në Kosovë” ndiqeni hulumtimin e plotë mbi konkursin e Trepçës.
_____________________________
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,914
Pikët
113
Kurti di t'i shtoje 10 kat burgut te Dubraves

Tash e dhjetë ditë, shumë aplikantë të cilët nuk u pranuan po protestojnë pranë menaxhmentit të Trepçës duke e shprehur mospajtimin me mënyrën se si janë përzgjedhur kandidatët për vendet e punës.Njëri nga protestuesit i cili ka folur për “Jeta në Kosovë” është edhe Sefedin Beqiri nga fshati Bajgorë i Mitrovicës.Ai ka dhënë edhe një mesazh për Kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti, teksa ka shprehur pakënaqësitë rreth konkursit.“Shyqyr Allahut e kemi Albinin, 12 kat ka me bo Burgun e Dubravës. Nuk ka më me dajë e nipa e me halla, na kanë lodhë”, ka thënë ai.Sonte, në ora 21:20 në “Jeta në Kosovë” ndiqeni hulumtimin e plotë mbi konkursin e Trepçës.
_____________________________
Se nuk po gjeje temen me bild zeitung(moderatori ta qoje ne vendin e duhur).
Te kam dhene nje foto me tre covjece,dhe te kam shkruajtur qe ai ne mes asht SHPIJUN.
Je kurioz kush eshte?
PS....tashti LEXO MUA....e di perse Izraeli nuk e njeh Kosoven???
Po te ndihmoj....shko kqyr donald TRAPIN dhe ATY e GJEN.
FAZITI....se ACAROHEM sa here vrej kta PROSTI-t ka usa.
TUNGI.
 

Fshatari

Jam me Kosovën por s'jam kundër Amerikës !
Anëtar
Jul 27, 2013
Postime
11,141
Pikët
113
Se nuk po gjeje temen me bild zeitung(moderatori ta qoje ne vendin e duhur).
Te kam dhene nje foto me tre covjece,dhe te kam shkruajtur qe ai ne mes asht SHPIJUN.
Je kurioz kush eshte?
PS....tashti LEXO MUA....e di perse Izraeli nuk e njeh Kosoven???
Po te ndihmoj....shko kqyr donald TRAPIN dhe ATY e GJEN.
FAZITI....se ACAROHEM sa here vrej kta PROSTI-t ka usa.
TUNGI.
Flitet se ne kosovo ka plote shpijuna : hasim taçi, isa matuf Mustafa,ramush hajdut muti bashke me te vellane, fatmir muti,etc... E kam than dhe perseris : falenderoj zotin qe me fal francez, me leternjoftim francez e pasaporte evropiane, e falenderoj poashtu qe me ka dhan mundesine mos mes shkel qe 30 vjet ne 1 vend qe i vjen era mut e ku mbizotnon mosbesimi, besepremja dhe tradhetia, vend ndytesirash.
 
Top