• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

My wall.

BABAYAGA

1- Get out before sunrise!
Anëtar
Apr 7, 2020
Postime
2,031
Pikët
113
Per te gjithe ju brezin injorant noizianostresian ja nje perrle qe ka poezi mbrekulline e perjetshme, femren!

🌹 ❤
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
42,197
Pikët
113
Vendndodhja
?
Get out of the forest .. you should be banned from there . 😆
 

BABAYAGA

1- Get out before sunrise!
Anëtar
Apr 7, 2020
Postime
2,031
Pikët
113
Per te gjithe homosapiens (nuk e meritoni emrin kafshe), mos hidhni plehera ku tju vije, O PLEHERA NJEREZ!
06B363D6-05BA-48E6-8632-83F69F73580A.jpeg
 
Top