• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Na bashkoi kënga popullore

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,914
Pikët
113
Gjermania dhe Rusia se TOKU te na..............rruajne RRUSHIN


KALLE.....``Ec``MUSCHI.
 

Askushi

V.I.P
Anëtar
Sep 7, 2012
Postime
3,496
Pikët
113
Të krijojmë një grup me ata që dinë me këndue e u bien veglave😝
 
Top