• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Natën e mirë!

Stelar

white light
Anëtar
Jun 30, 2016
Postime
39,397
Pikët
113
te shkoj te merem me noi pun se ngela tu lexu horoskopin ktu ...lol
naten all
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Anëtar
Sep 24, 2013
Postime
18,470
Pikët
113
Restoranti poshte nje kasaphane,zhurma pjatash,te qeshurash..kushedi kur do me zeje gjumi sonte.

#samepakvirtual te dashur miq.
Jeni me te miret.
 
  • Hugs
Reactions: Rex

Rex

ne fronin tim
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
16,239
Pikët
113
Restoranti poshte nje kasaphane,zhurma pjatash,te qeshurash..kushedi kur do me zeje gjumi sonte.

#samepakvirtual te dashur miq.
Jeni me te miret.
Mua po me mungojne ato zhurmat. Me masat e reja restorantet ketu mbyllen ne ora 21:00. Sonte na erdhi policia te tavolina ne 20:40 dhe e shikonin oren.. me demek ngutuni.

Naten kinge.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Anëtar
Sep 24, 2013
Postime
18,470
Pikët
113
Mua po me mungojne ato zhurmat. Me masat e reja restorantet ketu mbyllen ne ora 21:00. Sonte na erdhi policia te tavolina ne 20:40 dhe e shikonin oren.. me demek ngutuni.

Naten kinge.
Uroj qe sdo kthehet me i njejti lemsh edhe ketej.
Perqafime 🤗
 
  • Hugs
Reactions: Rex
Top