• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ndenja e momentit nen tinguj muzikore!

Delirium Mind

No connection
Anëtar
Sep 1, 2013
Postime
2,879
Pikët
113
Vendndodhja
Candy Mountain 🍭
Dawn of the dead, blood ruby red
Don't lose your head, love when you beg, love when you cry
Queen of the Damned, that which I am
Reborn again, I never end, I never die
Don't let me in, I see the sin
Under your skin, you can't escape, you can't deny
Seek and I find, nowhere to run
Nowhere to hide

 
Top