• Përshëndetje Vizitor!

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

Regjistrohu !

Ndihme per te punuar

Billyfox

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 16, 2020
Postime
5
Pikët
3
Ckemi ju pershendes te gjitheve.
Nuk kam eksperience pune nga shtepia me perpara.
Pas nje aksidenti te rende para nje viti i cili me la ne paterica e kam shume te veshtire te punoj jasht shtepise.
Flas mire anglishten
Do doja te dija a ka ndonje mundesi te punoja nga shtepia, ndonje call center a dicka tjeter?
Faleminderit grupi

Helena

(๑?⌓?๑)
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
20,306
Pikët
113
Pas nje aksidenti te rende para nje viti i cili me la ne paterica e kam shume te veshtire te punoj jasht shtepise.
Flas mire anglishten
Do doja te dija a ka ndonje mundesi te punoja nga shtepia, ndonje call center a dicka tjeter?
Faleminderit grupi
Veshtire tju ndihmoj dikush qe ketu.
Duhet te kontaktoni me vete pronaret ose me ndihmen e ndonje te njohuri ke me shume shpresa... Ndoshta Ka ndonje anetar qe punon ne call center te jap me shume info se di ....

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Anëtar
Sep 24, 2013
Postime
2,658
Pikët
113
Ne kohe covid gati te gjitha call center po e bejne punen nga shtepia.
Kontakto ato,ne mos fillo ndonje kurs online intensiv per informatike dhe bashkangjitju ndonje kompanie.
Dmth thjeshte leviz guret me Cv

Hawk

V.I.P
Anëtar
Nov 24, 2014
Postime
8,335
Pikët
113
Kam punuar ne Qatar si suport IT ne nje kompani sigurie
Shiko online Indeed, Glassdoor, Linkedin kerko pune ne profilin tend fillimisht, tash shkaku i pandemis perfundimisht do ndryshoje menyra e punesimit, shume e me shume do kete kerkesa per remote-work.

Perndryshe, nese e gjen nje pune ne call center, shfrytezo kohen e lir perforcoje skillsat ne IT Support/System Administration, Coursera ofron nje kurs me certifikate ne partnership me Google.

Shpresoj te te kaloje, dhe sherohesh sa ma shpejt.

thirsty

V.I.P
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
25,655
Pikët
113
Flas mire anglishten
Faleminderit grupi
Ku jetoni?

Billyfox

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 16, 2020
Postime
5
Pikët
3
Shiko online Indeed, Glassdoor, Linkedin kerko pune ne profilin tend fillimisht, tash shkaku i pandemis perfundimisht do ndryshoje menyra e punesimit, shume e me shume do kete kerkesa per remote-work.

Perndryshe, nese e gjen nje pune ne call center, shfrytezo kohen e lir perforcoje skillsat ne IT Support/System Administration, Coursera ofron nje kurs me certifikate ne partnership me Google.

Shpresoj te te kaloje, dhe sherohesh sa ma shpejt.
faleminderit