• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Një mesazh dashurie për...

Performer

density
Anëtar
Jun 30, 2016
Postime
28,079
Pikët
113
Përgjigje e: Një mesazh dashurie për...

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=DOTJ_axMBiE[/ame]
 

Onyx

Unpredictable
Staff member
Anëtar
Mar 27, 2016
Postime
6,181
Pikët
113
Përgjigje e: Një mesazh dashurie për...

Kur jemi bashke jemi 3,
une,ti dhe dashuria.
Kur jam vetem jam prape 3,
une,imaxhi yt dhe vetmia.
 

Jolene

Unbullshitable!
Staff member
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
19,767
Pikët
113
Përgjigje e: Një mesazh dashurie për...

Rregulloje ate dreq....

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=2zJ37M2_dtM[/ame]
 

Meri

.
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,287
Pikët
113
Vendndodhja
...`
Përgjigje e: Një mesazh dashurie për...

Rregulloje ate dreq....

o bobo booooooooooo

sciffo !
cfare te qaj me pare ?!
kulturen, artin, muziken, ?!
dhe ky regres i kesaj me duhej...
definitivisht, bloze....

quo vadis ?!
deri ne 1.5 min e pare, pse me detyrove t'a degjoja Jolene ?!``te_rraf``


------------------
cdo gje, gjithcka, gjithe c'mund....jane mesazhe dashurie...
 

Jolene

Unbullshitable!
Staff member
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
19,767
Pikët
113
Përgjigje e: Një mesazh dashurie për...

Fiks si dashuria!!!!!

E dija qe do e qendisje bukur...

Famderit, u kry.
 

Buzeqeshje

waiting and hoping
Anëtar
Oct 3, 2010
Postime
7,516
Pikët
113
Përgjigje e: Një mesazh dashurie për...

Kenga me e keqe e Elvanes
 

Meri

.
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,287
Pikët
113
Vendndodhja
...`
Përgjigje e: Një mesazh dashurie për...

Fiks si dashuria!!!!!

E dija qe do e qendisje bukur...

Famderit, u kry.
:mad:

``gang``_____________ he, je e lumtur tani ?!..
ik me mire, se une te vras naten, kshu m ka thene orroskopi
.....dhe Si Bora, se desh harrova.
-------------------

n'teme ; te dalte gjumi naten, mos e befsh pa endrra !
 

Jolene

Unbullshitable!
Staff member
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
19,767
Pikët
113
Përgjigje e: Një mesazh dashurie për...

Ule se e mbush shejtani, shaka bera, per koke 3 shenjave me te zgjuara..

Ps: mesazh dashurie: s’kam -brr-
 
Last edited:

Ajana87

V.I.P
Anëtar
Nov 26, 2013
Postime
8,079
Pikët
113
Përgjigje e: Një mesazh dashurie për...

Ç'do gje paska.kohen e vet.
Por une perseri do te shkruaj per ty.
Pamvarsisht se ti je apo nuk je.
Lexon apo nuk lexon.
Une perseri ne heshtje,ne brendesin time do te shkruaj per ty,dhe per asgje.me shume se sa: per ata sy.


Jam perbetu...se syt tan nje her te vetme ne jet do ta takohen ne nje udhekryq dhe do te ulim koken.

Nuk.patem faj askush dhe asgje.

Thjesht.ishte nje fat me.i mire.per mua.
 

The ICEman

I never lose. I either win or learn.
Anëtar
Mar 28, 2019
Postime
6,694
Pikët
113
- E lehtë është të të them fjalë të bukura...
E vështirë është të t'i them vetëm ty...
 

kreksi

V.I.P
Anëtar
Jan 27, 2012
Postime
3,022
Pikët
113
Vendndodhja
France.
Nuk e di se çfare mesazhe te mira priten nga kjo tem ?
Nese ndonjera me pelqen, asaj do ti dergoj nje mesazh dashurie ne privat e jo publik para krejt dynjes ketu ne forumin shqiptar ....mis jam gabim ?
 

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
17,181
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Përgjigje e: Një mesazh dashurie për...Unë i fshiva dhe është hera e parë që kur kam ditëlindjen të merrem me postime aq më tepër me fshirje temash.
Fshirjen e bëra se ishin kaq postime të pista dhe ishin krejt jashtë temës, sa po të ishte ndonjë ditë tjetër ( dmth jo 25 dhjetori ) do ta mbyllja fare.
Kur do të mësohemi të shkruajmë/postojmë e të dëftojmë se kemi edhe pak kulturë!

Respekt,

P.S. Paske përmendur edhe fsh... jo aty ka qenë lukuni qenësh, ku fshirjet nuk bëheshin sipas meritave, por sipas "simpative". Natyrisht në këtë forum kam shumë miq, por kur është puna për punën që bëj si moderator, në këso rastesh miqësia bie!
Të faleminderit @kreksi
Megjithatë, si noderator kam pasur kritere dhe nuk kam qenë i njëanshëm!
 

Jetmira

V.I.P
Anëtar
Apr 19, 2014
Postime
3,786
Pikët
113

Une nuk i trembem dashurise.
Por i trembem njerezve qe te lendojne,dhe fajesojne dashurine.
Njerezve qe thone se e vrava per hir te pasionit,njerezve qe te tradhetojne dhe serish fajesojne seksin.
Nuk te vret dashuria.
Por njerezit.
 
Top