• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Një mesazh dashurie për...

Xhenet

Amoureus ❤️
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
3,982
Pikët
113
Vendndodhja
Ne mes endrrave dhe realitetit
C'est à tes côtés que je me sens le mieux. Tu n'imagines pas à quel point, c'est un bonheur de partager la vie avec toi. Merci d'être entré dans ma vie. Je t'aime, plus que tu ne peux l'imaginer ❤
 
Top