• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Një mesazh dashurie për...

Helena

(๑?⌓?๑)
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
20,786
Pikët
113
Nqs takohemi ndonjehere
Nuk do te themi as nje "ckemi"
Do te zhdukemi mes turmes
Me lot ne sy

Dhe nqs peshperis emrin tend
Ti do me shohesh fshehurazi
Dhe do t shtiresh sikur nuk me mban më mend

Dhe nqs me pyet sesi jam
Do t t them dy genjeshtra
E para , qe nuk t dua
Dhe tjetra qe te kam harruar.

Dhe nqs me pyet sesi jam
Do t t them dy genjeshtra
E para , qe nuk t dua
Dhe tjetra qe te kam harruar.

Nqs takohemi ndonjehere
Do te qendrojme pa fryme
Nuk do t themi asnje fjale
Por do t jete sikur t'i kishim thene t gjitha

Dhe nqs me pyet sesi jam
Do t t them dy genjeshtra
E para , qe nuk t dua
Dhe tjetra qe te kam harruar.

Dhe nqs me pyet sesi jam
Do t t them dy genjeshtra
E para , qe nuk t dua
Dhe tjetra qe te kam harruar.
 
Top