• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Nje baba borxh.

engel

V.I.P
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
3,170
Pikët
113
Ca them une dhe ca thu ti,

Eshte si puna e mishit artificial, edhe kjo pune,

Sben femi me burrin, merr nje sperme qe mund te jete e kujdo, mjafton te mos jete e dikujt qe te njef,..

Tamam, si me qene ballkanase,..
Sperma nuk ishte e kujdo , ishte vendos ne fillim 106. Pyetja ndoshta do ishte pse 106 dhe jo nje numer tjeter?
C'fare te vecante kishte sperma 106 pervec faktit qe nuk ishte e te njejtes Zon, clidhje kishte sperma 106 me doktorin qe ja sygjeroj pacientes?
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
19,187
Pikët
113
Sperma nuk ishte e kujdo , ishte vendos ne fillim 106. Pyetja ndoshta do ishte pse 106 dhe jo nje numer tjeter?
C'fare te vecante kishte sperma 106 pervec faktit qe nuk ishte e te njejtes Zon, clidhje kishte sperma 106 me doktorin qe ja sygjeroj pacientes?
Se duhet me u futur ne gjenetike, dhe as jam gjnetist oer te thene cjep nje sperme e caktuar.

Psh Edi e akuzoj te jatin qe femija e tij, ishte i te jatit, sipas Mero Bazes, nga viti 2000.

Tani eshte e afte shkenca ta percaktoje, nese tamam eshte i edit, apo i te jatit?
 

engel

V.I.P
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
3,170
Pikët
113
Se duhet me u futur ne gjenetike, dhe as jam gjnetist oer te thene cjep nje sperme e caktuar.

Psh Edi e akuzoj te jatin qe femija e tij, ishte i te jatit, sipas Mero Bazes, nga viti 2000.

Tani eshte e afte shkenca ta percaktoje, nese tamam eshte i edit, apo i te jatit?
Nuk flas per nga ana gjenetike , thjesht u pa nqs e kuptova @King Bardhyl nga ana ligjore dhe hapsirat qe le ligji.
Mgjs tema eshte hapur tek psikologjia dmth po e shohim dhe nga ana psikologjike.
Ce shtyn nje doktor te bej nje veprim te till dhe te genjej ne Akte qe eshte pllenim me 106 , ku me vetedije te plot pellenimin e beri me spermen e tij.

Ndoshta per te gjet ose shfrytezuar hapsir ligjore doktori mund te gjykohet si i papergjeshem per veprimet e tij, probleme psiqike.
Behet fjale per njerez qe kane nje pozit te rendesishem ne shoqeri sic jane mjeket ku i besojm shendetin tone si nga ana mendore ashtu dhe trupore.
C'mund ta shtyj nje doktor nga ana psikologjike te kryej nje veprim te till ?

Nuk eshte thjesht nje rast i rendomt se ndryshe e ema nuk do e bente publike kete rast .
 

engel

V.I.P
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
3,170
Pikët
113
Se duhet me u futur ne gjenetike, dhe as jam gjnetist oer te thene cjep nje sperme e caktuar.

Psh Edi e akuzoj te jatin qe femija e tij, ishte i te jatit, sipas Mero Bazes, nga viti 2000.

Tani eshte e afte shkenca ta percaktoje, nese tamam eshte i edit, apo i te jatit?
Unë nuk kam qenë në gjendje shëndetësore të pranueshme për të lindur fëmijë”. Kandidati socialist për Bashkinë e Tiranës, Edi Rama, ka mohuar në gjyq atësinë mbi djalin e tij Gregorin, duke akuzuar në mënyrë perverse bashkëshorten e vet. Në gjyqin e zhvilluar më 15 dhjetor 1991, Rama ka refuzuar të paguajë pension për djalin e tij (në atë kohë një-vjeçar). Ai ka fyer, në sallën e gjyqit, bashkëshorten, duke e akuzuar se ai nuk ishte fëmija i vet.

marr nga gazeta Tema
Nje deklarat ne gjykat 2003
 
Top