• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Përshëndetje për anëtarët e forumit

Tiku

YshForti….
Anëtar
Feb 11, 2021
Postime
6,682
Pikët
113
Vendndodhja
Kalimthi neper Bote.
Miremngjesi,
U cova dhe tere shtepia eshte akull, shkova poshte kontrollova tankerin me oil dhe ishte bosh.. wtf.:)
Duhet ta mbush se sben sot se neser vete -25 e do fle ne hotel me duket .:p
 
Top