• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Patinazhi ne akull..

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,904
Pikët
113
Nje nder sportet e mi te preferuar bashke me notin..
Po vendos nje video qe me pelqeu shume :).
https://www.youtube.com/watch?v=4OrE1STsle4
 

Fehmikaciu

Saratoga...
Anëtar
May 9, 2013
Postime
6,348
Pikët
0
Vendndodhja
Prishtinë
Përgjigje e: Patinazhi ne akull..

Edhe mua me pelqen ky sport,sidomos qiftet ,disi me mbajn vashdimisht ne trend duke menduar se kur do te rezohen ne akull..
 

Persona

:)
Anëtar
Jan 31, 2012
Postime
14,789
Pikët
113
Përgjigje e: Patinazhi ne akull..

https://www.youtube.com/watch?v=dxxLXHL7rcA
 

Persona

:)
Anëtar
Jan 31, 2012
Postime
14,789
Pikët
113
Përgjigje e: Patinazhi ne akull..

https://www.youtube.com/watch?v=kNwAC1vV38Y
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,904
Pikët
113
Përgjigje e: Patinazhi ne akull..

Sa te bukura i kane kostumet :)!
 

ODEON

.
Anëtar
Apr 12, 2014
Postime
6,308
Pikët
0
Përgjigje e: Patinazhi ne akull..

Se ç'më mori iher menjen moma ime ene më çoi tek nje piste akulli aty ku eshte TEG-u sot, prane nje pike karburanti Brraka mesa me kujtohet, e nejse qe thoni ju qe spo thoni gje fare, veshi plaku thikat qe me thene te drejten sa i pashe thashe O ç'qenkan keto per te çare drute ke shpia, e qe thoni ju i vesha une, he te eci se here e pare ne ate stil. oh une i mjeri thuaj, te dhjefsha stilin, rashe si derr ne mes te pistet e nja dy kuçka ne fund te pistes qe me hargaliseshin me perpjekjet e mia per tu çuar. Me solli ajo vajza nje pinguin dhe ishte hera e pare qe e desha aq shume pinguinin, e shtrengoja fort fort dhe qe nga ajo dite lindi deshira ime per te pare dokumentaret me pinguine.
 

Persona

:)
Anëtar
Jan 31, 2012
Postime
14,789
Pikët
113
Përgjigje e: Patinazhi ne akull..

per te qare a per te qesh ishte kjo me lart o Nikola?
 

lind

☆☆☆
Anëtar
Feb 6, 2013
Postime
1,723
Pikët
0
Përgjigje e: Patinazhi ne akull..

Nikola,me shkrive me ate 'eksperiencen e bukur tenden' :D :D

Broken,ajo e 84-es ishte fantazi,puçkurriza mu be mishi :))

Patinazhi eshte fantastik,i love it..
 

Roni

Anëtar i ri
Anëtar
May 20, 2014
Postime
1,145
Pikët
0
Përgjigje e: Patinazhi ne akull..

Une se di cfare eshte, por kurre me plaku me ate lloj sporti se sdu me nel sakat.
Ruset jane baballaret e ketij marifeti.
Ruset mun te pirdhen ne ket sport -jo-,ata shkrdhata menojn veq te Votka .
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
54,773
Pikët
113
Përgjigje e: Patinazhi ne akull..

Kqyrni medaljet e ARTA,ARGJENDI dhe BRONXI...........
Kush DOMINON....
https://www.youtube.com/watch?v=0B0tSnQKzwo
Per Femra vetem 1 ari,1 argjendi dhe nji bronxi.
phhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
 

Rina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
1,585
Pikët
0
Përgjigje e: Patinazhi ne akull..

Ky cifti nga Italia me pelqyen shume gjate kampionatit europian qe u mbajt tani ne fund te janarit. E meritonin vendin e pare sipas mendimit tim amatoresk LOL

https://www.youtube.com/watch?v=NVCI3PB6KTk
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,904
Pikët
113
Përgjigje e: Patinazhi ne akull..

https://www.youtube.com/watch?v=rWQ7r7pSJf8
 

Si Bora

V.I.P
Anëtar
Sep 27, 2014
Postime
27,288
Pikët
113
Përgjigje e: Patinazhi ne akull..

Sporti me i bukur per mendimin tim!
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
54,773
Pikët
113
Përgjigje e: Patinazhi ne akull..

Jam pjeserisht dakort me De Bora, nje nga sportet me te bukura :d
KETE njoni e ka takuar rastesisht dhe personalisht.....dhe une e dija se si quhej dhe kush ishte,dhe pikerisht ketu.
https://www.youtube.com/watch?v=ZUP7J1JuR1U
Patinatorja e SHEKULLIT ne Gjermani,
https://www.youtube.com/watch?v=hm1M_fvYpxA
Medaljet i shikoni tek Wikipedia.

si dhe morra mundimin dhe une te rreshqisja.... me hudhshin tuc ne akull,si dhe u ula ne stol dhe vetem kqyrja!
Kohe te ARTA....ishin!
PS: dhe nuk habitem aspak qe nga ai qytet dalin dhe KAMPIONET e Gjermanise ne Bote per FEMRA.
Qe nga femije deri tek pleq benin stervitje....shkolle dhe edukate!
 
Top