• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Patinazhi ne akull..

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
54,849
Pikët
113
Cfar EKIPI.....bah,bah,bah


Kta i kemi buk e djath....``fumato``


EC ATY.....-qesh--qesh--qesh--qesh-

Beno....po me jermanet?
Po cfar LESHI kta.
NUK harrohen TRADITAT.

Hmmmmmmmmmmmmm....me Canada qeka veshtire,por do ju morim hakun.

DANKE.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
54,849
Pikët
113
Koha e pare.
Rusia 1-Gjermania 0.
Per tu pergezuar ekipi gjerman se ju mungon lojtari me i mire.
Ju mungon dhe ruseve por nuk perben problem(mendoj),
se jane te GJITHE....isoj.
Tifozat ruse ne online gezohen,shumica femra midis tyre dhe ne moshe te vogel.
Tifozat gjermone sikur jane ne mbledhjen e LDK te isa mustafovic.
PS.....folesi rus....nasha brigada ne POWER Play,me.............-qesh--qesh--qesh-
FAZITI....RELAX dara me flamur se eshte SPORT.
KAQ.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
54,849
Pikët
113
Koha e pare.
Rusia 1-Gjermania 0.
Per tu pergezuar ekipi gjerman se ju mungon lojtari me i mire.
Ju mungon dhe ruseve por nuk perben problem(mendoj),
se jane te GJITHE....isoj.
Tifozat ruse ne online gezohen,shumica femra midis tyre dhe ne moshe te vogel.
Tifozat gjermone sikur jane ne mbledhjen e LDK te isa mustafovic.
PS.....folesi rus....nasha brigada ne POWER Play,me.............-qesh--qesh--qesh-
FAZITI....RELAX dara me flamur se eshte SPORT.
KAQ.
Koha e dyte.
Rusia 2- Gjermania 0.

PS....
Qesh me mire ai qe qesh i fundit.
ose.
Dobro vremena vrehet n`mjes.

FAZITI....do ta KQYRIM.

AGRE.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
54,849
Pikët
113
Koha e dyte.
Rusia 2- Gjermania 0.

PS....
Qesh me mire ai qe qesh i fundit.
ose.
Dobro vremena vrehet n`mjes.

FAZITI....do ta KQYRIM.

AGRE.
Rusia 2- Gjermania 1.

Faziti....neshja maroi,pergezime gjermonve se dy neshjet e funit me ruset kane dale.

7-0
6-1.
Canadaja ju paska RRAS = 16-te.

Permiresim i DUKSHEM pak me pare.

Kaq dhe jeta vazhdon.
 

Performer

density
Anëtar
Jun 30, 2016
Postime
29,602
Pikët
113
me pelqenin shume kur isha e vogel i ndiqja gjithmon ne tv .
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
54,849
Pikët
113
Ehhhhhhhhhh 😰 paskan hupet ruset ahhhhhhhhhhhhhhhhh.
Hmmmmmmmmmm.....ske cbo, pasiqe kanadezet lujn ne bot qeter.
FAZITI....
Kanada-usa DEL....
8 - 2.
Shenojeni.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
54,849
Pikët
113
(y)

Liptnitskaya u konsiderua jashtëzakonisht ambicioze, AJO vendin e dytë e QUANTE ................... humbje.

PS....INSHALLAH eshte apo nga ana e ime i deshiroj....SHENDET.


Dhe KETO lloj ARTESH....NUK behen me llape ose tu bo theshetheme apo me teori DARIane shkon..........mbrapa diellit.

faziti = BRILIANTIZEM ne TOTAL.
KAQ.
 

drague

me pushime
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
29,096
Pikët
113
(y)

Liptnitskaya u konsiderua jashtëzakonisht ambicioze, AJO vendin e dytë e QUANTE ................... humbje.

PS....INSHALLAH eshte apo nga ana e ime i deshiroj....SHENDET.


Dhe KETO lloj ARTESH....NUK behen me llape ose tu bo theshetheme apo me teori DARIane shkon..........mbrapa diellit.

faziti = BRILIANTIZEM ne TOTAL.
KAQ.
Nari nuk e pe Katarina Witt sa here ka fitu botnorin? Je i vogel ti Velo
Ka qene e vetmja Konkurrenz e rusve
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
54,849
Pikët
113
Nari nuk e pe Katarina Witt sa here ka fitu botnorin? Je i vogel ti Velo
Ka qene e vetmja Konkurrenz e rusve
Hmmmmmmmmmmmmmmmmmm....nuk po ta prish,m.q-se jom me dell te mire,por............
Ku mesoi kjo konkuretja e ruseve?
Ne hene?
Danke.
 

Khaleesi

___________
Anëtar
May 5, 2014
Postime
9,481
Pikët
113
Sa here me del perpara kjo teme me duket se thot "partizani ne akull"

Me pelqen ta shikoj ne olympics.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
54,849
Pikët
113
Mos tja u prishim deshiren per Katin...dhe CFARE....MESUESE e ka = EDUKUAR.
Ta LEXOJNE dhe ta SHIKOJNE me SY,n.q-se kane patkua mbi VESHE.
Me DESHIRE 4 vjeq!!!!
YLL dhe e kom DASHUR shume.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
54,849
Pikët
113
Hmmmmmmm....Canada per statistica ishte si nata me diten por humbi.
Qfar pisalla jedan arian...
Told you the hockey Gods would punish Canada after throttling Germany.
Ndersa nje shkina...
I congratulate the Americans on the victory, you really played well. From Russia with respect.
KTO ishin.
 
Top