• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Per ata qe investojne me crypto currency...

Rex

ne fronin tim
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
16,239
Pikët
113
Nje pyetje per trading

A duhet ti deklarojme fitimet ne fund te vitit dhe sa taksohemi?
Nese e kam kuptuar mire ne rastin e Italise duhet te deklarohen vetem nese zhvillon aktivitete financiare me crypto ne vlere me te larte se 51,001 €.
 
Anëtar
Jan 30, 2012
Postime
12,723
Pikët
113
Jo po do u lejn t’fitoni lek ju. Le qy harxhojn shum energji e prodhojn shum ndotje por nuk kan asnje baze reale.

Ne po thomi t’heqim paren komplet, ju merreni me derivate te pares. Hej bela si rrehen robt. :)
 

L0v3rm4n

V.I.P
Anëtar
Nov 29, 2019
Postime
7,880
Pikët
113
Mos kini frike se kina vend komunist eshte
dhe per kete jemi me fat .. edhe me googel keshtu veproi !
imagjinoni dot nje revolucion kinez?
rrini te qete se kriptomonedha do jet e ardhmja
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,170
Pikët
113
Vendndodhja
Shiba sapo humbi nje zero sot, behuni gati burra 🚀
 
Top