• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Per meshkujt

Baptist

Restaurator Orbis
Staff member
Anëtar
Jul 24, 2011
Postime
4,347
Pikët
113
Vendndodhja
Dardania Parva
Cili je ti k’tu .. bubi? 😆
une s'kam mbajt Pumpers (daipers) as kur kam qene bebe, se jam rrit ne lulak xhan. :)

Se nuk i paskeni marre vesh shakane - Te detyrohesh te mbash 'daipers' ngase esziston rreziku qe 0.03% te rasteve mund te dhjesh pantallonat :D mbase edhe mund te kete ndonje "logjike", por te detyrohesh te mbash 'daipers' qe te parandalosh se mos komshite do dhjehen mbe vete eshte daha ma logjikë :p
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
52,241
Pikët
113
Vendndodhja
🇦🇱
une s'kam mbajt Pumpers (daipers) as kur kam qene bebe, se jam rrit ne lulak xhan. :)

Se nuk i paskeni marre vesh shakane - Te detyrohesh te mbash 'daipers' ngase esziston rreziku qe 0.03% te rasteve mund te dhjesh pantallonat :D mbase edhe mund te kete ndonje "logjike", por te detyrohesh te mbash 'daipers' qe te parandalosh se mos komshite do dhjehen mbe vete eshte daha ma logjikë :p
E kuptova mo e kuptova .. por Po te ngacmoja ty , bubi .😆😜

Ps…nje arsye e ke edhe ti ..qe je Slow .😆
 

Petrit Kola

PERANDOR
Anëtar
Jun 24, 2021
Postime
10,411
Pikët
113
Kujdesuni per ushqimin e shpirtit dhe te mendjes. Beheni zakon konsumimin e ushqimit te mire per shpirtin dhe mendjen
 

Noe

V.I.P
Anëtar
Sep 22, 2010
Postime
8,238
Pikët
113
Po te mos ekzistonim ne sdo ekzistonit as ju. Kshu qe na mbani mire dhe mos na shani :p
 

Petrit Kola

PERANDOR
Anëtar
Jun 24, 2021
Postime
10,411
Pikët
113
Ça i duhen armët këtyre more? Apo nuk dalin ato që vrasin gratë përditë.
Ishe mirë deri ke dieta dhe stërvitja në natyrë.
Une flas per meshkuj natyral, jo te deformuarit e komunisto-demokracis. Mashkulli natyral ka detyre te mbroj gruan me cdo mjet, shigjeta, pushk etj.
 
Top