• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje per anetaret.

Kasëmi

VI I MCMLXXIII
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
4,546
Pikët
113
Ky nuk do lene te puthi me shume se nje here ne dit Meleqen.
Nuk e mban dot nektarin ky!
Kaso, sa here i ke ngjyer sot buzet e tua te thata, tek buzet e embla mbushur gjithe nektar te Meleqes, qe qenke dehur?
Paraja dhe "gjyhnaja" nuk tregonen.

p.s. keto kohe as rakia nuk duhet treguar se eshte rritur papunesia..
 
Top