• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje

Status
Temë e mbyllur.

Mr.Sufllaqa

Super Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2020
Postime
311
Pikët
43
E lexova diku dhe me pelqeu e shkruar ne kete menyre.

Nuk po bejme ndasi prej nga jam une me origjine.
Faleminderit per mikpritjen
Skishte gjë për ndasi aty, meqe u prezantove si Tironse
T pëlqejn embëlsirat apo lexove diku kshtu e t pëlqeu se po na ç'orjenton
 

Stelar

white light
Anëtar
Jun 30, 2016
Postime
43,522
Pikët
113
bej ca te duash e amla , shprehi ndjenjat lirshem ne forum : )
 
Status
Temë e mbyllur.
Top