• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Planeti Mars

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Anëtar
Sep 24, 2013
Postime
8,738
Pikët
113
FB_IMG_1613770799627.jpg
Mireserdhet ne plazhin e Jezero.
Per momentin uji eshte thare,aty anash ku jane malet jane brigjet,per me shume informacion na ndiqni sepse keto jane vetem fillimet. E bukura vjen pastaj. Jemi larg 1800 nga hera e pare qe prekem ne Mars dhe fotot i kemi bardhe e zi.


Xoxo.
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
10,856
Pikët
113
Vendndodhja
Nuk e di sa i vertet eshte si lajme, por bibla e vjeter eshte gjendur ne mars. Ashtu sic thuhet dhe per Atlantiden, kontinenti i zhdukur mund te kete qene ne mars dhe jo ne toke.


 

Damastion

V.I.P
Anëtar
Jan 31, 2014
Postime
2,442
Pikët
63
une per vete e kom vone trajsen me shishet e qumshtit ne rradhe si i her n'vaktit.... -qesh--gezuar-
-Pasi e katandisen planetin Toke ne kazan plehrash me ndotje dhe plehra, kerkojne ta kthejne edhe Marsin ne kazan plehrash.
Babe,
Lejleket e kishin pase mbush cerdhen me glasa dhe vendos ta ndertojne nje te re diku tjeter.U muaren vesh qe te fluturojne ne kerkim te vendit me te pershtatshem,para se te fluturonin njeri nga ta pyeti te tjeret;
-Ore kur te shperngulemi a do te marim bythet me vete?
-Natyrisht,ju pergjegjen
-Ateher pse te bejm mundi kot ,ja ktheu lejleku .
 
Top