• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Po ju do vaksinoheni?

Do vaksinoheni?

 • Po

  Votes: 20 51.3%
 • Jo

  Votes: 19 48.7%

 • Numri i votuesve
  39

LOST

1- Get out before sunrise!
Staff member
Anëtar
Apr 7, 2020
Postime
3,175
Pikët
113
IRONIKE

Ky tipi ka shpetuar me shume jete se kushdo shkencetar ne shekullin e XX, madje edhe te idjoteve dhe injoranteve qe prokalojme me
buje antivaksinimin.
Dhe ja ku jemi injoranten mund te shumohen -qesh-

0B01D3A4-582A-49C0-86F3-A7B96765E22C.jpeg
 

Helena

☆✬◦°˚°◦. ȶօʊƈɦ ʍɛ ɨʄ ʏօʊ ƈǟռ .◦°˚°◦✬☆
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
21,329
Pikët
113
Une te dielen ...
 

E**A**

Don't hate what you don't understand
Anëtar
Jan 7, 2014
Postime
4,491
Pikët
113
Vendndodhja
Tiranë
Nese nuk e kam me detyrim - jo! Kjo situata e Covid 19 dhe menyres si u gjet dhe po perhapet vaksina nuk me bind.
 
Top