• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pytje-pergjigje

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Anëtar
Sep 24, 2013
Postime
21,099
Pikët
113
O Tank nje kuriozitet se ti je si kodi mors
Duhet kohe te zberthej
Si e ndan njeriu suksesin nga deshtimi?
Ti je i deshtuar apo njeri i suksesshem?
 
Top