• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Qellimi i maskes eshte vaksina, qellimi i vaksines eshte genocidi.

Petrit Kola

PERANDOR
Anëtar
Jun 24, 2021
Postime
10,183
Pikët
113
@Kurt
Qeverit qe jan te popujve dhe qe i duan popujt po punojn per popujt duke detyruar popujt per "vaksinen". PROVEN po e sjell.

vak122.png
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
61,352
Pikët
113
shendetsor duhet hequr, biznes dhe satanizem, ky eshte sistemi
Ai vazhdoi duke thënë..... Penisi im është tkurrur. Para se të sëmuresha, isha mbi mesataren, jo e madhe, por padyshim më e madhe se normalja. Tani kam humbur rreth 2.5 centimetra dhe jam bërë më pak se mesatarja. Me sa duket është për shkak të dëmtimit të enëve të gjakut dhe mjekët e mi duket se mendojnë se ka të ngjarë të jetë i përhershëm.

PS....i gjo skuptova...o zvoglu kuraci apo ka rene covjecja nga lartesia.

Burimi...

 

Petrit Kola

PERANDOR
Anëtar
Jun 24, 2021
Postime
10,183
Pikët
113

Pjer Thomas

V.I.P
Anëtar
Dec 18, 2014
Postime
6,416
Pikët
113
Top