• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Sa di-më,ni dhe si menaxho-j,më,ni kohën?...

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
16,197
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Përpara kam pasur një jetë të planifikuar. Kjo më ndihmonte të ndihesha mirë. Tani që nuk po planifikoj, po shkoj në stilin "Ku rafsha mos u vrafsha" shpesh po kam ditë monotone. Zbrazëtnë po mundohem ta përmbush me gjera të dorës së dytë... pa sukses!

Po Ti/Ju si je/ni në këtë aspket?
 

ricky_ch

*************
Anëtar
Feb 16, 2015
Postime
732
Pikët
63
Gjëja më e keqe që mund t'i ndodhë njeriut është ta kalojë ditën në gjumë.
Pra, si pikë parë zgjohu herët, dhe gjithëçka shkon për së mbari.
Ke për të pasur kohë për shumëçka. E nëse e filllon ditën në drekë, mos vet për ty.
 
Top