• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Sa pajtoheni me kete thenie!?

Loreal

V.I.P
Anëtar
Sep 4, 2010
Postime
5,772
Pikët
113
Eshte ne nje fare menyre dhe e jotja,sepse ti fole per te:D
 

Loreal

V.I.P
Anëtar
Sep 4, 2010
Postime
5,772
Pikët
113
Personalisht kam pasur raste kur jam lenduar nga persona,nuk mund te them se gjithmone nuk e kam shmangur iden tua ktheje!Por gjeja qe e vret me shume eshte ti te mos i lendoshe..
 

shoku_tanku

O Sali o hero gjith shqipria ty te do
Anëtar
Jan 2, 2011
Postime
37,605
Pikët
113
Vendndodhja
ne vithen e peles se hazdisur
Sinqerisht...
Mua me duket sikur po bene thirrje Kadareja qe te sillen mire me te. Kushedi sa do kete marre me qaf ai gjat atij sistemi dhe pa bene thirrje mos te bejne ze.
Po ky eshte plagjator more,ka vjedhur moton e dhijates se re kush te gjuan me pellembe ktheji faqen tjeter po keto cupat e forumit nuk jane hic te lecitura.
 

O2

.
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
24,740
Pikët
113
Personalisht kam pasur raste kur jam lenduar nga persona,nuk mund te them se gjithmone nuk e kam shmangur iden tua ktheje!Por gjeja qe e vret me shume eshte ti te mos i lendoshe..
Deri diku qendron por jo ne te gjitha rastet. Ndodh psh qe dhe ta marrin per dobesi dhe e kuptojne ndryshe per ndryshe qendrimin tend. Une do thesha mbase te jesh indiferent i vret edhe me shume,tjeter gje njera e tjeter gje tjetra.....
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
52,051
Pikët
113
Vendndodhja
🇦🇱
Njerez te tille nuk njohin miresi dhe as kufinj… so it’s pointless and stupid qe te vazhdosh e te sillesh mire le ta zeme nje nje k*rvar apo abuzues/e .

The best thing is walk away nga njerez te tille and never look back or teach them a good lesson dhe sillu ashtu sic sillen me ty .
 

Loreal

V.I.P
Anëtar
Sep 4, 2010
Postime
5,772
Pikët
113
Deri diku qendron por jo ne te gjitha rastet. Ndodh psh qe dhe ta marrin per dobesi dhe e kuptojne ndryshe per ndryshe qendrimin tend. Une do thesha mbase te jesh indiferent i vret edhe me shume,tjeter gje njera e tjeter gje tjetra.....
Indeferent po se po, dhe qe ta marrin per dobesi,por ndodhe qe nje situate te dhimbshme mbase qe u ka ndodhur,dhe ti mbase nga keqardhja sillesh mire....edhe kjo i vret!
 
Top