• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Shfaqen e temave te reja

Poshnjari

Kontribues
Staff member
Anëtar
Dec 25, 2010
Postime
679
Pikët
63
Nje sygjerim. Tek postim i ri te shtohet edhe opsioni i shfaqes se temave te reja, pra jo e gjithe postimeve, por vetem e temave te reja, ne vBulletin ekziston nje opsion i till me sa me kujtohet.
 

O2

.
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
24,740
Pikët
113
Përgjigje e: Shfaqen e temave te reja

Eshte per tu cuditur me keta anetare te regjistruar vite me pare e vetem tani ,mbas shume vitesh rikujtohen te aktivizohen?!!

E meqe jemi tek sygjerimet edhe pse e kam thene disa here por si duket ,fjalet e mia kane rene ne vesh te shurdhet...po pyes e njehere e mbase kesaj here stafi ka miresine te me pergjigjet:

A ka mundesi qe postimi i pare qe hapet nje teme te dal ne krye te cdo post faqeje ku ne postojme,qe mos na duhet te kthehemi faqe mbrapa per te lexuar per cfare flet tema?!

Ek'faleminers paraprakisht! :)
 

rolex

V.I.P
Anëtar
Aug 4, 2014
Postime
776
Pikët
63
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Shfaqen e temave te reja

A ka mundesi qe postimi i pare qe hapet nje teme te dal ne krye te cdo post faqeje ku ne postojme,qe mos na duhet te kthehemi faqe mbrapa per te lexuar per cfare flet tema?!

Ek'faleminers paraprakisht! :)
Plotesisht dakort me sugjerimin me siper.
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,592
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Shfaqen e temave te reja

Eshte per tu cuditur me keta anetare te regjistruar vite me pare e vetem tani ,mbas shume vitesh rikujtohen te aktivizohen?!!

E meqe jemi tek sygjerimet edhe pse e kam thene disa here por si duket ,fjalet e mia kane rene ne vesh te shurdhet...po pyes e njehere e mbase kesaj here stafi ka miresine te me pergjigjet:

A ka mundesi qe postimi i pare qe hapet nje teme te dal ne krye te cdo post faqeje ku ne postojme,qe mos na duhet te kthehemi faqe mbrapa per te lexuar per cfare flet tema?!

Ek'faleminers paraprakisht! :)
Pershendetje Anita, versioni jone i vbulletin nuk e ka kete opsion.

Kalofsh mire ne vazhdim.
 

Viking

“Ju flisni pas shpine,kur unë kthej kokën heshtni”
Anëtar
Sep 29, 2010
Postime
20,444
Pikët
113
Përgjigje e: Shfaqen e temave te reja

Eshte per tu cuditur me keta anetare te regjistruar vite me pare e vetem tani ,mbas shume vitesh rikujtohen te aktivizohen?!!
Pse te hane buken ty antaret??-bla-
 

O2

.
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
24,740
Pikët
113
Përgjigje e: Shfaqen e temave te reja

Pse te hane buken ty antaret??-bla-
Jo, thjeshte nje mendim momenti qe e shpreha, se ashtu me erdhi...

Te shqetesoi ty dicka? :wub:

Ps; Mandi sa keq qe s'ben...!

Flm per pergjigjen gjithsesi...
 

Marla

ƨiɿɘnɘǫ iuƨ
Anëtar
Apr 3, 2020
Postime
6,841
Pikët
113
A mund te rregulloni te shikojme temat e te gjithe anetareve pavarsisht qe i kemi apo jo ne ignore list?
 
Top