• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Shtatë sinjalet që tregojnë një problem mendor

Prudence

V.I.P
Anëtar
Jul 25, 2012
Postime
12,996
Pikët
113
me komitetin qendror vetem manua s'ka probleme. na une si ze modest dhe i paanshem me trucken jan 100% problemato. perfshi dhe baben, tankun e mu. :D
I bie nje ne cdo familje, keshtu qe dhe Mano apo nje afer tij, do jete i prekur. 🤣
 

AleXandra

~Spring time~
Anëtar
Jun 6, 2020
Postime
901
Pikët
93
Vendndodhja
`Pertej horizontit`
Ne fakt ne duhet te perkujdesim anen psikollogjike tonen po aq sa ate fizike.
Te perkujdesesh veten,ta qetesosh ate,te dish te relaksosh mendjen eshte nje art ne vete.
Por shpesh here,ne varsi te kapaciteti te cdo kuj,nese jeta na perplase me domga e strese te medha,ndoshta duhet dhe ndihma perkatese per ti tejkaluar.
Gjithesesi ngelet thelbesore te njohim vetveten dhe te dim ti sillemi mire asaj.
 

Llaqi

Mthirr Llaqi
Anëtar
Jun 25, 2020
Postime
4,061
Pikët
113
po nqs i ke kto 6 nga kto 7 sinjale .. a quhesh budalla ? :p
 
Last edited:

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Anëtar
Sep 24, 2013
Postime
8,410
Pikët
113
Ajo cfare te tjeret perkufizojne si cmendur mbase seshte i tille. ( Obelisku i zi)
2- Ligji i Basaglia-s ne Itali e deshmon me se miri me mbylljen e manikomeve.
 

Marla

.
Anëtar
Apr 3, 2020
Postime
3,369
Pikët
113
Check
Check
Check
Check
Check
Check
Check

Sqenkam semure!
 

Kontinenti

V.I.P
Anëtar
Oct 14, 2012
Postime
2,466
Pikët
113
Po si ta them....e gjeta pergjigjen tek nje shpikje e japonezeve qe kishin shpik nji lavatrice per te la kepucet.
Nick...ca duhet ,me bo ?
 

Kontinenti

V.I.P
Anëtar
Oct 14, 2012
Postime
2,466
Pikët
113
Hahahahahaha....por duhet e larte se ato qe shkel kepuca, jane materiale me ere te keqe.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Anëtar
Sep 24, 2013
Postime
8,410
Pikët
113
Sa atlete ke zbërthyer deri sa arrite në këtë përfundim?
Se di,por nganjehere kur lexoj pergjigjet e mia them me vete...sa e mencur e sa gallate jam.
Behem gati te citoj veten,pastaj e le,shpesh them..si nuk e vene re te tjeret kete?
Pastaj vesh atletet e mia te lira e them ,jam edhe gjeni.
 

Kontinenti

V.I.P
Anëtar
Oct 14, 2012
Postime
2,466
Pikët
113
Ku ta kem menien me pare, nuk eci me koke ulur. Ti thuj kte qe fajin e ka bashkia qe nuk pastron ato qe shkelim.
 
Top