• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Shtatë sinjalet që tregojnë një problem mendor

Kontinenti

V.I.P
Anëtar
Oct 14, 2012
Postime
2,542
Pikët
113
Marlan? Joooo.
As qe e kam me Marlan, perkundrazi, kam simpati per te.
Nuk eshte Marla perverse. Atletet mi ka ber pis ajo qe rri ne cete...ajo e malit.
 
  • Haha
Reactions: Sky

Erdhi Dimri

me ortekë
Anëtar
Sep 9, 2017
Postime
1,769
Pikët
113
Vendndodhja
Upstate NY
Degjova qe mungesa e seksit shpie ne probleme psikologjike.... prandaj shqiptaret e kane mire kur thone qe ky nuk mbush (se po te mbushte, do t'i punonte truri zhive).
 
Top