• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Si do të silleshe ti nëse dikush ka shpifur rëndë për ty?

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
21,675
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Si do të silleshe ( duhet sjellë) ti nëse dikush ka shpifur rëndë për ty?

* Pse njerëzit shpifin. Çfarë i motivon ata për të shpifur?
- a thua i vret ndërgjegja dhe a e ndiejnë ( ndonjëherë) peshën e fajësisë shpifarakët?
 
Last edited:

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
53,446
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Do ta lija te jetonte ne mizerine e tij/saj...po do ja thoja ama qe ta dinte e te ndihej i/e plotesuar qi: "n'rrock t'ams shkosh".
 
Last edited:
Top